«Елос» епіляція: показання, суть технології, переваги

Для позбавлення від волосся на тілі передбачено безліч методик. Одне з найбільш ефективних рішень — це «Елос» епіляція.

1110685485Як працює технологія «Елос» і в чому її плюси?

Особливості сучасної технології епіляції «Елос» — це використання двох видів енергії: радіочастот і світла, за рахунок чого вдається швидко і делікатно усувати волосся, не травмуючи шкіру і не викликаючи болю.

Суть методики:

 

  • На стрижні направляється потужний потік енергії.
  • Волосся нагрівається.
  • Далі відбувається руйнування волосяних фолікулів (коренів).

Методика успішно застосовується в усьому світі, допомагаючи жінкам і чоловікам позбуватися від небажаного волосся і на різних ділянках тіла: пахви, зона бікіні, руки, ноги та інші ділянки.

Переваги «Елос» технології:

 

  • видалення волосся проходить практично безболісно;
  • в деяких випадках вдається попрощатися з волоссям назавжди;
  • немає необхідності в особливій підготовці до процедур.

Апаратна епіляція в рази перевершує більшість методів позбавлення від волосся, включаючи такі жорсткі і неефективні рішення, як шугарінг, гоління тощо. При тому ж голінні досягається лише короткочасний ефект, після чого доводиться знову братися за бритву. Шугарінг — це справжнє випробування, на яке погоджується далеко не кожна жінка. «Елос» — це сучасна і добре відпрацьована технологія.

Що ще потрібно знати про лазерну епіляцію «Елос»?

Одне з перших питань, яким задаються клієнтки салонів — як часто потрібно проходити процедуру, щоб домогтися бажаного результату? Кількість сеансів залежить від місця обробки, так, на пахви йде близько 3-4 процедури (кожна по 10-15 хвилин), а підборіддя вимагає більш тривалої обробки.

Найскладнішою ділянкою є ноги, програма епіляції може включати в себе до 7-8 процедур, при цьому кожен сеанс триває 60 і більше хвилин. Точні терміни озвучить фахівець в ході консультації.

У порівнянні з багатьма іншими лазерними методиками, «Елос» підходить для обробки будь-яких ділянок тіла, включаючи делікатні зони. Технологія універсальна, вона обробляє практично всі види волосся, з однаковою ефективністю впливаючи на їх структуру і знищуючи фолікули (наприклад, «Елос» застосовується для усунення волосся на засмаглій шкірі).