ЕЛІТНІ ПРИКРАШЕННЯ – НАЙДОРОЖЧІ ЮВЕЛІРНІ ПРИКРАСИ РУЧНОЇ РОБОТИ

Елітні прикраси розпалюють інтерес та цікавість. На такі шедеври дивитися байдуже неможливо: хочеться або якнайшвидше приміряти на себе, або хоча б дізнатися якнайбільше про приголомшливий виріб. У цій статті ми розповімо про унікальні та дорогі ювелірні прикраси, від яких захоплює дух.

Для створення ексклюзивних прикрас ювеліри можуть використовувати звичайні матеріали: золото, срібло, дорогоцінне каміння. Але завдяки творчому таланту майстра, професіоналізму, тонкому смаку та трепетному підходу виходять незвичайні вироби, єдині у своєму роді.

На fashion-ринку постійно з’являються колекції елітних та дорогих ювелірних прикрас ручної роботи. Від розкішних і дорогих, типу Bulgari та Cartier, Chanel та Louis Vuitton, до оригінальних та химерних. Колекції. представлені в магазині Luxchrono, як правило, об’єднані загальною тематикою та особливою ідеєю, яку хоче передати майстер.

Наприклад, колекція Bvlgari Magnifica High Jewellery, яка включає 350 дизайнів, нагадує скарбницю великого дорогоцінного каміння. Щоб зробити такі ювелірні прикраси ручної роботи, майстрам знадобилося близько 2500 годин!

Найцікавіші дорогі прикраси створює бренд An Order of Bling. Серед них – гламурні журавліки з діамантами. Хто б міг подумати, що замість сережок можна носити ювелірне орігамі!

Флористичні мотиви

Флористичні мотиви бренду Style Avenue – втілення розкоші та тонкого смаку. У своїх яскравих композиціях ювеліри використовують золото та срібло, унікальне емалеве покриття, дорогоцінне та напівдорогоцінне каміння. Зібрані разом, ці матеріали з точністю відтворюють найчарівніші ідеї та нагадують пахучий Едемський Сад.

Ще одне творче рішення Style Avenue – ексклюзивні прикраси з перлами та перламутрами. Морські коштовності та блиск каміння гармонійно поєднуються в єдиній композиції та разом грають новими фарбами. Ніжно-рожеві та яблучні фіаніти, іпази топази, розкіш золота та інші ультрамодні поєднання заворожують з першого погляду.

Діаманти класу люкс

Вишукане та дороге задоволення пропонує бренд «Мостар». У цій колекції розкішні діаманти гармонійно переплітаються з кісками з кольорового золота. До речі, такі відтінки досягаються за рахунок народження. Завдяки ньому метал стає ще міцнішим. Найдорожчі прикраси може дозволити собі не кожен, але безпроцентне розстрочення вирішує цю проблему.

Сяйво дорогоцінного каміння

Якщо заглянути в майстерню прикрас, у засіках ювеліра можна побачити чудове каміння різних кольорів та розмірів. Топази з перламутровим відливом, білі діаманти, фіолетові сапфіри або ніжно-рожеві топази.