Елементи вишивки в одязі

Люди завжди прагнуть до прекрасного. Для цього придумають прикраси для будинків, одягу, себе і навіть для своїх вихованців. Використовуються для цього різні методи. Наприклад, для того, щоб перетворити свій одяг можна зробити на ньому вишивку.

h_1330300644_7786455_d8aa0132acТакі прикраси користуються популярністю з давніх часів. Однак з тих пір змінилися пристосування для вишивки, матеріал одягу і ниток, проте сама технологія змінилася не сильно.

Вважається, що перші роботи, виконані з використанням вишивки, з’явилися у Вавилоні. Саме там це мистецтво було найбільш розвиненим. Доказом цього служать статуї, які зображувалися в одязі з вишитим орнаментом. Візерунки були складними і складалися з квадратів, кіл та інших фігур. Більш складні орнаменти вимагали тривалого часу, тому дозволити їх собі могли тільки деякі люди.

З розвитком людини, розвивалося і майстерність. З’явилися сорочки з довгим рукавом, які прикрашалися за допомогою машинок, а не вручну. Зараз їх виготовляють на фабриках, на спеціальних машинках. Вишивка наноситься вже не на готовий виріб, а на тканину. Зазвичай національні костюми всіх народів включають в собі певний вишитий орнамент. Це надає оригінальність одягу.