Екзема у дітей: вирішення проблеми

Одночасно з розвитком високих технологій з’явилися і шкірні захворювання у дітей, які раніше траплялися вкрай рідко. Можна зустріти такі хвороби, які ще 10-20 років тому могли виникати тільки у дорослої людини.

shutterstock_371937118_unТобто, в наш час хвороби, які переслідували дорослих і літніх людей стали переслідувати зовсім молодих людей або навіть дітей. Багато молодих мам задають собі питання: «Як боротися з екземою у дітей?». І не знають на нього відповідь. Адже екзема, це неприємна шкірна хвороба, яка проявляє себе висипом і дуже сильним свербінням.

Ця проблема нерідко виникає у дітей з перших місяців життя і не дає їм спокою, адже шкіра весь час свербить. Звичайно, найголовніша причина виникнення, це генетична схильність. Якщо у когось з родичів була така проблема, то ймовірно, що і у дитини може виникнути екзема, незважаючи на те, що вона народиться на перший погляд абсолютно здоровою. Необхідно пам’ятати, що захворювання може виникнути, якщо молода мама не дотримується дієти і в грудне молоко потрапляє занадто багато алергенів. Тому правильне харчування в період грудного вигодовування, це перший запобіжний захід для збереження здоров’я новонародженого малюка.

Для виникнення екземи на шкірі дитини повинен бути поштовх, який може бути пов’язаний не тільки з неправильним харчуванням матері, але ще і з побутовою хімією, яку сьогодні всюди використовують для прання дитячих речей. Тому вибирати необхідно для регулярного прання тільки дитячий порошок, кондиціонер для білизни і мило. Таким чином, можна буде постаратися зменшити контакт з шкідливими речовинами, які можуть дратувати ніжну шкіру дитини.

Варто вибирати і якісну косметику для шкіри дитини. Адже батьки постійно використовують присипку або дитячий крем під підгузник, мило і шампунь для купання свого малюка. Не варто забувати і про спокійну, гармонійну обстановку в сім’ї. Адже нерідко нервовий стрес може послужити причиною для виникнення екземи.

Варто ретельно стежити за здоров’ям малюка, не допускати частих простудних захворювань, переохолоджень. Ослаблення імунітету може стати першопричиною або поштовхом для виникнення екземи. Лікування медикаментозними засобами повинно проходити тільки строго за рекомендаціями і під контролем лікаря.