Експрес-дієта: плюси і мінуси

У сучасних реаліях, коли працювати доводиться по 24 години на добу, і перед відпусткою начальник завантажує вас роботою, знаючи, що крім вас її ніхто не буде робити. Експрес-дієта це вихід з положення, що склалося, вона дозволяє позбутися від зайвих п’яти / шести кілограм за кілька днів. Всі експрес — дієти схожі за своєю природою, їсти треба менше, виключити жири, вживати тільки пісні продукти, тобто без солі і спецій, пити більше води. Але такі дієти це великий стрес для організму, при таких дієтах організм сильно виснажується, не отримує вітамінів, в зв’язку з чим можливі непритомність, агресивна поведінка, занепад сил, сонливість, якщо перераховані ознаки стали проявлятися активно, то дієту треба припинити.

 

 

Одна з новітніх дієт, яка стала популярно серед світових зірок, називається дієта «Палео». Вона грунтується на досвіді харчування наших предків і містить в своєму раціоні свіжі ягоди та овочі, горіхи, морепродукти та ін.

 

 

3602b2e0dd2d1f87355e825c678e9104

Триденні дієти

 

 

Сокова дієта. Сидіти на такій дієті краще влітку, оскільки в цей час досить фруктів і овочів. Протягом одного дня їжу замінюємо соком, який готується тільки з овочів або фруктів.

 

 

Дієта кефірна. П’ять разів протягом дня необхідно пити тільки кефір, для цього знадобиться 1/5 літра свіжого, знежиреного кефіру. Рекомендуємо при такій дієті пити більше рідини.

 

 

Дієта моделей. Споживання нежирної їжі в день має бути рівною 1300 калорій. Раціон на ваш розсуд.

 

 

Дієта нареченої. Меню: перед сніданком треба випити дві склянки води, на сніданок склянку какао без цукру, додати ложку меду; в обід можна з’їсти один апельсин, 200 грам філе курки або риби і овочевий салат; в полудень один стакан знежиреного йогурту або кефіру; на вечерю м’ясний або овочевий бульйон і один стакан кефіру. Протягом наступних двох днів меню можна міняти місцями.

 

 

Огіркова дієта. Назва говорить за себе, в день необхідно з’їдати 2 кілограм огірків і все. Тримати таку дієту вкрай складно, рекомендуємо до огірків додавати одне відварене яйце і не забувати про вживання води, не менше двох літрів.

 

 

Існують і інші види дієт, але обов’язково треба пам’ятати, що такі дієти носять тимчасовий ефект, зменшення ваги відбувається за рахунок зменшення води в організмі і втрати м’язової, а не жирової маси, і якщо після дієти ви повернетеся до булочок і макаронів, то втрачена вагу повернеться подвійно. Закріпити результат можливо при щоденних тренуваннях і харчуванні з низьким вмістом жирів.