Ефірні олії для обличчя

Застосування ефірні олії знайшли в багатьох областях, це і парфумерія, медицина, косметологія та інші. У даній статті поговоримо про їхнє використання з метою догляду за шкірою. Ефірні олії для обличчя застосовують абсолютно різними способами. Наприклад, їх додають при приготуванні масок або скрабів для обличчя в домашніх умовах.

oil-face111Ефірні олії для обличчя, підходять для догляду за будь-яким типом шкіри. Тільки для кожного має бути певна олія і використовувати її потрібно для певних цілей. Наприклад, при боротьбі з висипом вугрів, для жирного типу шкіри, застосовують такі олії: гвоздики, лаванди, евкаліпта, ялівця, герані, кедра, сосни, ромашки. Ці олії не тільки покращують обмінні процеси в шкірі, але і є протизапальними засобами, що надають загоюючий ефект і є імуномодулятори.

Для того що б звузити пори жирної шкіри, а також очистити її від надлишків шкірного сала, потрібно використовувати такі олії: фенхеля, ромашки, евкаліпта, мандарина, м’яти, лимона і багато інших.

Ефірні олії для обличчя не тільки володіють тонізуючими властивостями, а й заспокоюють, а так само розгладжують шкіру, що в’яне.

Для догляду за шкірою сухого типу, чудово підійдуть такі олії: жасмину, апельсина, чайного дерева, лаванди, а так само сандалова олія, олія мирта, рожевого дерева, герані, ромашки, мигдальна та багато інших.

Ромашка прекрасно заспокоїть суху шкіру.

Олії герані, сандалового і чайного дерева прекрасно розгладжують зморшки. А олії апельсина, мирта, герані будуть прекрасним засобом для щоденного догляду за сухою шкірою.

Для нормального типу шкіри підійдуть такі олії: ялівця, герані і лимону.

Жасмин, лаванда і м’ята нададуть розслаблюючу дію на м’язи обличчя і заспокоять шкіру.

Комбінованому типу шкіри підійдуть такі олії: рожевого дерева, лимона, м’яти та лаванди.

Не забудьте, що ніжна шкіра навколо очей теж потребує догляду. Тому для неї найкраще підійдуть: сандал, сосна, м’ята, мирра, мускатний горіх, фенхель і троянда.

Так само їх з успіхом застосовують і для догляду за тілом.

Користуйтеся прекрасними дарами природи і насолоджуйтеся своїм зовнішнім виглядом.