Ефектно і стильно: лаковані чоботи

Незважаючи на те, що багато жінок вважають, що такі речі, як лаковані чоботи, вже неактуальні, презентації нових колекцій знаменитих модельєрів спростовують цю думку і пропонують звернути більше уваги на настільки екстравагантне і привабливе взуття. Як і з чим носити лаковані чоботи? Чи правда, що вони підходять лише до вечірнього вбрання? Чи потрібно за ними доглядати якимось особливим чином? На ці питання ви знайдете відповіді в нашій статті.

foto20_osennie_sapogi_2017_2018По-перше, варто відразу розвіяти оману про те, що лаковані чоботи виглядають вульгарно. Це абсолютно не так. Для того, щоб змусити це взуття так виглядати, потрібно сильно постаратися. Так що ви можете сміливо носити його, не боячись здатися вульгарною або смішною. Інша справа, що лаковані чоботи дійсно потрібно дуже уважно вбудовувати у свій образ, щоб не створювати дисонансу між ефектними аксесуарами та одягом. Всупереч усталеній думці, з деякими видами вечірніх суконь таке взуття носити не варто, так як ви ризикуєте «переборщити» з екстравагантністю та урочистістю. Зате з повсякденним вбранням практично в будь-якому стилі лаковані чоботи носити можна і потрібно.

Пам’ятайте, що лаковані чоботи дійсно потребують ретельного догляду. Це означає, що вам доведеться придбати спеціальні засоби для чищення взуття та обробляти ваші чоботи кожен раз після того, як ви їх одягали. Справа в тому, що такі чоботи псуються від налиплого на них бруду, і якщо ви не очищаєте їх регулярно, то дуже скоро блискучий верхній шар потьмяніє і буде виглядати неохайно. Якщо ж говорити про форми і моделі лакованих чобіт, то їх існує дуже багато, що дозволяє комбінувати це взуття з різними модними ансамблями. Відкрийтеся новим можливостям, погляньте на ваші стилістичні пристрасті ширше, і, ми впевнені, місце для лакованих чобіт у вашому гардеробі неодмінно знайдеться.