Ефективність озонотерапії обличчя

Озон визнаний потужним каталізатором обмінних процесів в організмі людини. Коли він вводиться підшкірно або всередину шкіри, то призводить до загибелі старих і хворих клітин. Поряд з цим, він викликає обмін речовин в молодих клітинах, сприяє надходженню в тканини кисню та поживних речовин.

0e09527b0f5edaa60cf5702119e6a0a2_MЯк результат — відбувається оперативне оновлення клітинного складу, шкіра омолоджується.

Таким чином, озонотерапія для обличчя — це високоефективний і простий метод омолодити шкіру і значно поліпшити її стан, який підказала нам сама природа.

Перш ніж пройти курс озонотерапії, слід записатися на прийом до лікаря. Він зможе визначити показання і протипоказання, призначить необхідну кількість процедур, а також обсяг газової суміші на одну процедуру.

Важливо врахувати, що озонотерапія є болючою процедурою. Щоб полегшити її перенесення, на місця ін’єкцій можуть наносити препарат, що володіє знеболюючим ефектом. Тоді процес розподілу газу під шкірою не носитиме болючий характер.

Одна процедура може включати в себе близько 20 ін’єкцій. Обколювати можна всю поверхню обличчя або тільки окремі ділянки, які вимагають поліпшення. Іноді процедуру доповнюють маскою з озоновою олією.

Найчастіше озонотерапія включає в себе 6-10 процедур. Іноді курс лікування вимагає 15 процедур. Здійснюють їх один раз на 2-4 дня. Як правило, це 3 процедури на 7 днів.

Озонотерапія може мати такі побічні ефекти:

 

  • Хворобливі відчуття під час введення газової суміші під шкіру і у процесі його розподілу.
  • Хворобливі відчуття в місцях ін’єкцій, які зберігаються 1-2 дні після проведення процедури. Іноді біль може поширюватися в область вух і зубів.
  • Виникнення синців і припухлості в місцях ін’єкцій.
  • Алергічні реакції на медичний озон.
  • Утворення гною в місцях ін’єкцій (це можливо, якщо уколи були виконані з порушеннями).
  • Головні болі.
  • Порушення зору.
  • Судоми.
  • Розвиток гострого психозу.

 
Варто зазначити, що процедура озонотерапії від прищів і інших подібних недосконалостей шкіри може бути абсолютно неефективною, якщо присутні серйозні внутрішні причини. До таких можна віднести недуги травної та ендокринної систем. Тоді озонотерапія може бути допоміжним заходом для лікування основного захворювання.