Ефективні види догляду за шкірою рук

У наш час існує безліч способів для підтримки привабливого і здорового зовнішнього вигляду. Кожна жінка мріє, щоб її проводжали поглядами сотні чоловіків. Для цього потрібно мати гарну зачіску, гарну фігуру, здорову шкіру обличчя, правильний макіяж і, звичайно ж, доглянуті руки. Стежити за шкірою рук можна в салонах краси. Але вдома також можна домогтися прекрасного результату. Потрібно тільки правильно вибрати необхідні засоби.

spa-procedury-dlya-ruk_-3Щотижня необхідно позбавлятися від верхнього шару ороговілих клітин. Це роблять скрабами на основі подрібнених кісточок або інших твердих частинок. Але найефективніший засіб — пілінг, тому що за рахунок фруктових, овочевих або молочних кислот він делікатно скачує мертві клітини. На відміну від пілінгу, скрабом можна подряпати верхній здоровий шар клітин. Також через 4-5 разів використання пілінгу кутикула стає еластичною і практично непомітною.

Морські солі є прекрасним засобом для шкіри рук. Слід замінити ними лужне мило або гель, які порушують слабокисле середовище поверхні шкіри. Також солі насичують шкіру мікроелементами, що дає м’якість і ніжність.

Крем для рук потрібно використовувати після кожного миття рук. Але далеко не всі це роблять, тому що крем виявляється жирним, не вбирається і так далі. Справа в тому, що його потрібно точно підібрати. У складі не повинно бути силікону, який не пропускає кисень, і якщо є ранка, то там обов’язково почнеться запальний процес.

Для сухої шкіри підійде крем на основі молока, женьшеню, оливок, лимона, фрукта ноні, зміїного жиру. Для жирної і нормальної шкіри підійде крем з алое. Бажано використовувати професійну косметику. Часта проблема шкіри рук — пігментація. З’являється вона з безлічі причин — старіння, сонячні опіки, збої в роботі організму. В такому випадку допоможе крем з екстрактом гриба лінчжі. Це китайський гриб, який росте високо в горах і має сильні регенеруючі властивості. Тому при щоденному використанні такого крему зникне пігментація. У віці до 40 років на це буде потрібно півтора-два місяці. У більш зрілому віці використовувати крем з лінчжі потрібно 4-5 місяців. Стежити за шкірою рук потрібно з підліткового віку. Так є ймовірність уникнення різних проблем, виправлення яких буде значно дорожчим і довшим за часом, ніж проста щоденна турбота про шкіру рук.