Ефективні способи запобігання хворобам хребта

Практично кожна сучасна людина неодноразово стикалася з болем у спині. Подібні прояви можуть виступати наслідком тривалого перебування в незручній позі за комп’ютером, підняття важких предметів, надто інтенсивних фізичних навантажень в тренажерному залі і так далі.

problema-s-diskami-pozvonochnika (1)Всі без винятку багаторазово чули від батьків, що потрібно сидіти рівно, щоб не було викривлення хребта і проблем зі спиною, і про те, що не можна піднімати важкі предмети. Ні для кого не секрет, що при роботі за комп’ютером потрібно робити часті перерви, вставати і прогулюватися по кімнаті. Однак, більшість людей легковажно ставляться до подібних рекомендацій, поки не стикаються з серйозними наслідками, вираженими різними хворобами хребта. Але набагато простіше запобігти подібним хвороби, ніж потім шукати дієві способи їх корекції.

Для того щоб уникнути проблем з хребтом, дуже важливо правильно вибрати матрац. Коли людина спить, її м’язи повністю розслабляються, тому спальне місце має забезпечувати належну підтримку для хребта. Коли встаєте з ліжка, слід відразу ставати на обидві ноги, причому спина повинна завжди залишатися прямою, навіть якщо ви в сонному стані вирушили чистити зуби. Стрибати на одній нозі в процесі взування теж дуже шкідливо, тому краще присісти на маленький пуф або табуретку.

Водії також повинні піклуватися про здоров’я своєї спини, щоб уникнути розвитку серйозних недуг. Важливо також перебуваючи за робочим столом, приймати зручне положення. Якщо ви кожен день працюєте за комп’ютером, перебуваючи в незручному положенні, наслідки подібної легковажності потрібно буде усувати вже на стаціонарі, так як хвороби спини в такому випадку не змусять себе довго чекати. Можна також застосовувати спеціальні тренажери, які є відмінними помічниками для відновлення здоров’я хребта.