Ефективне лікування молочниці народними засобами

Молочниця, мабуть, є самим поширеним «жіночим» захворюванням. Незважаючи на те, що на ранніх стадіях воно не є небезпечною для здоров’я, хвороба має вкрай неприємні симптоми. Офіційна назва молочниці – кандидоз. Вона обумовлене тим, що захворювання викликається дріжджоподібними грибами. В даний час багато намагаються проводити лікування молочниці спеціалізованими препаратами. Однак, найбільш ефективне лікування молочниці ви можете отримати тільки в спеціалізованих медичних закладах.

xdfbggyfrt66nОднак впоратися з нею можна і за допомогою засобів народної медицини. Відвар ромашки – один з найбільш ефективних і безпечних народних засобів, що допомагають позбавитися від молочниці. Він позбавляє від симптомів кандидозу і підвищує імунітет жінки. Для того, щоб приготуватися такий відвар, необхідно придбати аптечну ромашку і залити все пачку крутим окропом у термос (рекомендований об’єм – 2 л). Відвар слід настоювати протягом п’яти-шести годин.

Після цього слід наповнити ванну або таз з теплою водою і додати туди ромашку. У відварі потрібно сидіти або лежати не менше 30 хвилин. Здійснювати процедуру слід три-чотири рази на тиждень, поки симптоми молочниці не зійдуть нанівець. Крім ромашки, для лікування кандидозу використовують і багато інших трав. Зокрема: глуха кропива, оман високий та лопух . З них можна приготувати відвар для пиття і спринцювань. Всі трави слід подрібнити і перемішати. Одну столову ложку подрібнених трав необхідно залити окропом і прокипятит відвар протягом 10 хвилин. Він настоюється протягом 30 хвилин.