Ефект від стрибків зі скакалкою

Без стрибків зі скакалкою не обходяться не тільки танцюристи, а й, наприклад, боксери. Справа в тому, що ефект від роботи зі скакалкою в формуванні красивої фігури і фізичної загартованості дійсно вражає.

c840e2b0dc3935255e364c6216b634e4Скакалка гідно оцінена в дуже широкому колі спортсменів і всіма тими людьми, які піклуються про своє здоров’я і належну форму свого тіла, оскільки стрибки прекрасно формують м’язову масу і форми.

Стрибки через скакалку є одним з найдешевших способів зробити своє тіло привабливим. Скакалку можна купити буквально за копійки в будь-якому магазині спортивних товарів. Проте, якщо ви плануєте дотримуватися інтенсивних занять зі скакалкою, то бажано мати також взуття з амортизаційної підошвою. З цією метою також можна використовувати простий килимок для гімнастики.

Робота зі скакалкою включає традиційні стрибки на місці, далі стрибки на одній нозі і пізніше на інший, а потім «біг через скакалку». Всі ці маніпуляції можуть дати дуже хороші результати, якщо займатися регулярно. На жаль, така форма фізичної діяльність не підходить всім людям. Протипоказано стрибати зі скакалкою людям з великою вагою, з проблемами із суглобами або із серцево-судинною системою або остеопорозом.

Решта можуть поліпшити своє здоров’я і спалювати калорії крок за кроком на шляху до скидання зайвих кілограмів — це найбільш цінний ефект, який дають стрибки зі скакалкою. Однак це ще не все, бо така діяльність фантастично моделює жіночу фігуру, а якщо виконувати вправи на відкритому повітрі, то ще й підтримує здоров’я.

А тепер дуже хороша новина для людей, які думають про покупку скакалки — ефекту не доведеться чекати довго. Перші помітні результати з’являються після двох тижнів регулярних фізичних вправ. Тіло стає гнучким і пружним, а у вас з’явиться граціозна хода. У порівнянні з бігом, вправи зі скакалкою менш деформують суглоби, і отже, ви отримуєте меншу ймовірність травм.

Єдина умова, яку потрібно виконувати для того, щоб отримати вигоду із стрибків зі скакалкою — це правильний вибір її довжини. Скакалка повинна бути довжиною до пахв, коли ви стоїте на її середині. Занадто довгу мотузку можна зав’язати у вузол трохи нижче рук, або, якщо це можливо, потягнути мотузку через ручки і зав’язати вузли. Занадто коротку скакалку слід замінити більш підходящим варіантом, щоб під час вправ ви не відчували перешкод.