Джентельмени: секрети виховання

Часто батьки виховують своїх хлопчиків неправильно і не гармонійно. А результат: юнаків часто дорікають в пасивності і безхарактерності.

mae-meninoПриродою закладено так, що чоловік є захисником, а також добувачем. Варто відзначити, різними бувають обставини, а ось з гормонами точно не посперечаєшся! Мамі потрібно пояснити синові, яким чином варто демонструвати чоловічі якості суспільству. Навіть хлопчик у 3 роки може проявляти риси, які притаманні чоловікам, — це рішучість, сміливість, а також відповідальність і мужність. Батькам важливо дати можливість, хлопчикові продемонструвати їх, навіть в ігровій формі. Потрібно виховувати справжнього чоловіка, а не мужлана! Шанобливе і дбайливе відношення до жінок — найголовніша риса чоловіка. Мамі важливо навчити сина, піклуватися про неї, так як вона сама перша жінка в його житті. Яке відношення у сина буде до матері, так він і буде ставитися до інших жінок.

Майбутньому чоловікові не потрібно рости «ніженкою». Але важливо давати синові право висловлювати свої емоції. Дозволяйте синові плакати. Досить сумнівна фабула про те, що чоловіки не плачуть, залишилася в далекому минулому. Дозволяйте хлопчикові проявляти емоції, поясніть, що робити це на людях не потрібно. Нехай краще поплаче наодинці або в присутності батьків.