Дві важливі умови здорового схуднення

Кожна жінка хотіла би бути володаркою привабливого плоского живота. Але для цього доведеться постаратися, хоча зовсім необов’язково мучити себе виснажливими дієтами або вправами. Давайте розглянемо дві головні умови підтягнутого і красивого живота.

ftq11Здоровий спосіб життя

 
Заходи щодо приведення тіла в спортивну форму потрібно починати саме зі здорового способу життя. Якісно змініть свій раціон, менше нервуйтеся і більше спіть. Це призведе до підвищеного тонусу м’язів і більшої активності.

 
Потрібно розуміти, що не існує такого ідеального набору продуктів, який би визволив від некрасивого живота і зайвої ваги.

Насамперед, вам потрібно розвинути корисні звички в харчуванні. Дуже шкідливо повертати животу ідеальний вигляд, шляхом тривалого і безсистемного голодування. Це тільки порушить обмін речовин і не дасть позитивного ефекту.

 
Зайвий жир з живота відмінно йде, якщо поступово відмовитися від жирної і борошняної їжі. Крім того, потрібно збільшити прийом корисних продуктів, наприклад, свіжих овочів і фруктів. Заради свого красивого животика варто повністю відмовитися від чіпсів, солодощів і газованої солодкої води.

Очищення від шлаків

 
Дієтологи рекомендують пити кефір. Дійсно, склянка кефіру не зламає вашу дієту, а лише принесе відчуття ситості. Але головною властивістю цього продукту є його здатність очищати організм від накопичених шлаків. З цим завданням відмінно справляється рослинна їжа. Сніданок, який включає яблуко або вівсянку добре очищає організм.

Потрібно їсти моркву, зелень і овочі. Візьміть за правило випивати склянку прохолодної води відразу після того, як ви прокинулися. З тією ж метою можна випити 1-2 столові ложки оливкової або лляної олії. Така корисна харчова звичка допоможе ефективно очистити печінку і нормалізувати її роботу. Не думайте, що олія містить багато жирів і це вплине негативно на ваш живіт. У рослинній олії містяться нешкідливі поліненасичені жири, які сприяють втраті ваги.