Дружба між чоловіком і жінкою

На питання: «Чи можлива дружба між чоловіком і жінкою?» — деякі відповідають, що неможлива, а інші навпаки, запевняють, що така дружба можлива.

возможна_дружба_мужчины_и_женщины_vozmozhna_druzhba_muzchiny_i_zhenshiny1Навіщо дружити з чоловіком, якщо у нас є подруги? З чоловіком не поговориш про моду, про колір помади — це справа марна.

При дружбі з чоловіком ніколи не виникне між вами фактор конкуренції. З найкращою подругою ти завжди будеш порівнювати ваші зовнішні характеристики, своїх хлопців і якщо порівняння не на твою користь, то це прямий шлях до комплексу. Коли друг — чоловік, тоді все набагато простіше, він же тобі не конкурент. Ти ж не будеш конкурувати з ним в сексуальності та стильності, так як це нерозумно. Поруч з хлопцем, хоч він і друг, ти відчуваєш себе впевненою.

До речі, на сторінці alltop.com.ua/uslugi/treningi/ ви можете пройти психологічні тренінги, за допомогою яких можна знайти спокій та рівновагу в стосунках.

Коли твій друг гарний, то на твоєму боці фактор публічності. Тобі страшенно приємно, що дівчата, коли ти йдеш поруч з ним, озираються на нього, і заздрять тобі, не знаючи про те, що ви просто друзі.

Дружба між чоловіком і жінкою: психологія

У чоловіків і жінок абсолютно різне сприйняття дійсності. Часто хочеться вислухати думку протилежної статі, і класно, коли у вас є друг — чоловік, який може дати слушну пораду.

Часто жінки — подруги просто набридають через свою передбачуваність і постійність, тоді включається необхідність знаходження фактора індивідуальності. Хочеться знайти співрозмовника несхожого на подруг, тоді ми починаємо терміново шукати одного веселого і кмітливого, а головне чоловічої статі.

І нарешті, чоловік і жінка виграють обидва в такій дружбі, так як позначається фактор статі. Коли навіть в побуті самотня жінка може попросити свого друга полагодити розетки, а за це свого самотнього друга нагодувати обідом.

При дружбі між протилежними статями, страждати можуть їхні другі половини, які не розуміють такої дружби. В такому випадку сварок з цього приводу не уникнути.

Часто за дружбою криється щира симпатія однієї із сторін. Може колись тобі людина висловлював симпатію, але ти її не прийняла, тоді він став другом на довгі роки, а вірніше зайняв очікувальну позицію.

Головне, коли дружба між чоловіком і жінкою — це не зірватися! Якщо багато часу проводиш з людиною, то вона стає тобі дуже близькою. Під час особистих переживань і проблем, важливо не накинутися  втішати один одного. Адже дружнього сексу не буває! Дружба на цьому закінчується!

Чи існує дружба між чоловіком і жінкою? На це питання кожен відповість сам, але, на мій погляд, відповідь очевидна…