Дружба між чоловіком і жінкою

Дружба між чоловіком і жінкою – що це? Початок романтичних відносин або кінець сексуальних?

e12f0ac0c8ae31a1ebace527fa65eedf_cropped_740x460Чи може жінка дружити з чоловіком і що передбачає ця дружба? Що дає дружба протилежних статей для кожного з них? І які каверзи приховують дружні стосунки чоловіка і жінки?

Коли дружба, як виправдання

«Ми просто друзі» чує чоловік у відповідь на тривалі залицяння панянки. Так, просто друзі і нічого більше. Дуже важко дружити з дівчиною, до якої відчуваєш більш серйозні почуття. У той час як дівчина користується всілякими привілеями які може і стане використовувати за рахунок вас, ви мирно чекаєте, коли ж вона вгледить у вас «того самого» чоловіка, який був з нею і в радості і в нещасті (що більш ймовірно) і з вдячністю віддасться вам цілком і повністю. Але не тут-то було, жінки зав’язують дружбу найчастіше з чоловіками, до яких не відчувають сексуального потягу, і навіть швидше сексуальну антипатію. Дружити чи не дружити з дівчиною, яку любите, вирішувати вам, але спершу дайте відповідь собі на питання: «Навіщо ви потрібні цій дівчині?»

Якщо друг виявився раптом

Дружба між чоловіками дуже міцна і надійна адже її прояви не тільки в тому, щоб провести п’ятничний вечір у найближчому пабі. Друг і квартиру позичить на вечір, виручить з грошима і підтримає на роботі. А що із пропонованих приємностей дружби чоловіків можна витягти з дружби з жінкою? Якщо нічого, крім порожніх балачок і обміну досвідом у відносинах, то такий зв’язок можна назвати скоріше не дружбою, а спілкуванням за інтересами. З такого спілкування можна витягти користь, якщо вміти слухати і задавати правильні питання. Тоді ваш друг-жінка завжди зможе поділитися цінною інформацією про жіночий світ.

Родинні зв’язки

Родичів не обирають, але якщо вам пощастило спілкуватися з приємною родичкою, вважайте, що вам пощастило. Тут можна не боятися отримати помилкову інформацію з вуст жінки, звичайно якщо вам не доведеться в майбутньому ділити квартиру, машину чи дачу і взагалі вирішувати будь-які матеріальні питання. Двоюрідні, троюрідні і рідні сестри – прекрасні порадники в питаннях стосунків жінка-чоловік. А якщо у вашої подруги ще і достатньо мізків, щоб давати вам поради в інших життєвих питань, то тут ви отримуєте безцінного друга в особі знайомої жінки.

Дружба між чоловіком і жінкою можлива, так само як одностатева дружба. Але і в тій, і в іншій формі дружби існує свій кінець і початок. Дружба між чоловіком і жінкою перевірена роками велика рідкість. Тому вибираючи таку форму спілкування з жінкою, будьте впевнені, що з появою у вас дружини або у неї чоловіка, ваша дружба навряд чи буде мати продовження. І до всього іншого, не забувайте, що жінка може по справжньому дружити тільки з чоловіком до якого не має сексуального потягу, все інше багатогранні форми відносин між чоловіком і жінкою.