Друк на полотні або як прикрасити світ навколо себе

Це раніше потрібно було шукати художника, досліджувати його творчість, і лише потім домовлятися про виконання роботи. До того ж праця художника коштує дорого, і дозволити собі послуги майстра-живописця можуть тільки заможні люди.

Iy6b25xaJ9gДрук картин на полотні — надбання нашого століття. Сучасна промисловість створює такі засоби праці, за допомогою яких можна відтворити точну копію або створити новий шедевр образотворчого мистецтва за мінімальний час.

Завдяки досягненням науки і техніки сьогодні замовити створення картини може кожен. І кожен може приміряти на собі роль художника. Для цього достатньо озброїтися фотоапаратом (щоб отримати унікальні фотографії) або ж використовувати в якості ескізу будь-який інший готовий кадр.

Друк картин на полотні /portret-na-zakaz може здійснюватися з будь-якого файлу (звичайно ж, файли повинні відповідати певним вимогам, щоб зображення були якісними).

Друк фото на полотні — унікальна можливість порадувати себе або близьких людей, прикрасити інтер’єр унікальними кадрами, додати індивідуальність будь-якому приміщенню. Особливо ефектно виглядають такі зображення в барах і ресторанах, виставкових залах.

Друк фотографій на полотні — приємний подарунок на ювілей, річницю важливої події. Наприклад, можна подарувати ювіляру не тільки його портрет, але замовити друк фото на полотні з рідними пейзажами (наприклад, рідної домівки або іншого пам’ятного місця).

На річницю весілля можна замовити друк фото на полотні з декількома пам’ятними сюжетами: це фотографії перших зустрічей, знаменних дат, просто портрети нареченого і нареченої і вже сімейної пари.

Де замовити друк?

Друк на полотні можна замовити в друкарнях, арт-студіях та інших компаніях, що пропонують подібні послуги. При виборі виконавця будьте уважні, вибирайте тільки того, хто працює з професійним обладнанням і якісними чорнилами.

Крім того, краще віддати перевагу тим виконавцям, хто займається друком картин на полотні професійно. У таких випадках вам натягнуть полотно на підрамник, помістять в раму, допоможуть підібрати паспарту і колір рамки в залежності від інтер’єру.