Друк листівок до Нового року

Новий рік – це завжди довгоочікуване свято. Не обходиться воно без листівок. Сьогодні в магазинах можна знайти готову листівку, яка припаде Вам до смаку. Однак бажання зробити оригінальний подарунок у більшості випадків отримає найкращу нагороду за старання.

otkritka_laver1Ескіз такої листівки можна зробити самостійно або замовити у фахівців. А ось над виведенням на матеріальний носій доведеться подумати. Сьогодні поліграфія пропонує у якості основи полотно, папір та інші види матеріалів.

Разом з тим, слід сказати про друк на плівці. Це цікавий хід в оформленні вашої листівки, здійсненню якого повною мірою сприятимуть послуги, пропоновані безліччю компаній, які займаються друком.

В залежності від того, якого ефекту Ви хочете досягти, слід використовувати матову або глянсову плівку. Якщо перша характеризується відсутністю відблисків від зовнішнього освітлення, то друга, незважаючи на свій мінус, додасть зображенню більш виразний і яскравий образ.

Вам може знадобитися також широкоформатний друк найвищої якості, який ви можете замовити на сторінці beprint.ru/shirokoformatnaya-pechat за вигідними цінами!

При виготовленні листівок популярність набуває друк саме на самоклеючій плівці. Це не обмежує замовника в розмірах вироба, а також дозволяє поєднати таке зображення з традиційними паперовими матеріалами.

Крім поліграфного оформлення слід подбати про які-небудь дрібні аксесуари. Наприклад, можна використовувати подрібнений пінопласт та різнокольоровий дощик. Це урізноманітнює листівку і додасть її одержувачу новорічний настрій.

Не варто обмежуватися і плоскою формою листівки. Плоскі листівки виглядають досить буденно. Об’ємні ж можуть вмістити безліч оригінальних ідей.

Як і які способи друку та оформлення застосувати – справа фантазії. Зважте, що це є досить важливе питання і не варто економити на друці. Адже неякісний друк може зіпсувати листівку — бліді чи неприродні кольори, полоси чи вкраплення фарби. Краще цього уникати, тож замовляйте лише найдорожчі види друку.