Дробове харчування для схуднення

Дробове харчування для схуднення є однією з найвідоміших методик. При виконанні правильного розпорядку і раціону харчування ви можете почати скидати по 1,5-2 кілограми на тиждень і без особливих труднощів. Всього лише необхідно переглянути свій раціон і поміняти графік харчування. Коли ми приймаємо їжу рідко і великими порціями, організму важче переварити і розподілити всі поживні речовини. А при дробовому харчуванні такого не відбувається тому, що їжа надходить маленькими порціями і постійно, внаслідок чого ви не відчуваєте голоду.

drobnoe-pitanie-dlya-pohudeniya_2При дробовому харчуванні необхідно приймати їжу кожні 3 години маленькими порціями, це дозволить прискорити ваш обмін речовин в організмі і стабілізувати його на потрібному рівні. У щоденному раціоні у вас має бути 3 гарячих прийомів їжі, 2 перекусу і 1 раз можна перекусити щось солодке. Після того як ви встали з ліжка вам необхідно поїсти щось гаряче, солодке з ранку потрібно прибрати. У першій половині дня рекомендується з’їдати практично всю норму вуглеводів, а в другій харчуватися потрібно овочами і їжею з великим вмістом білка.

Дробове харчування для схуднення має бути в раціоні на 1500-1600 Ккал, складатися з маленьких порцій. Приблизно не більш склянки або долоньки.

До переваг цього способу можна віднести те, що вам не потрібно змінювати свій раціон харчування. Вам не доведеться відчувати якихось хворобливих відчуттів, які з’являються при жорстких дієтах. Калорійність вашого раціону знизиться поступово. Надлишки поживних речовин перестануть накопичуватися у вас в непотрібну вагу. Результат тримається набагато довше, ніж при швидких дієтах, а так само знизиться цукор у вас в крові.

При дробовому харчуванні не варто чекати швидкої втрати ваги. Так як при використанні цього способу харчування вага знижується набагато повільніше, але і результат буде триматися набагато довше.

Рекомендується щотижня складати меню на тиждень і харчуватися по ньому.