Дріжджі для шкіри

Існує чимало народних засобів, які дозволяють виглядати дуже добре. Саме тому, якщо ви хочете, щоб ваша шкіра була чудовою, але при цьому не хочете витрачати гроші на дорогу косметику, то варто придивитися, що у вас є вдома. Про те, як поліпшити стан шкіри, хоче знати кожна жінка, особливо якщо мають місце проблеми з шкірою.

devushka-s-chistoy-kozhey-lica-618x250Дріжджі для шкіри є універсальним засобом, які допоможуть впоратися з багатьма проблемами. У чому ж секрет цього продукту? В дріжджах міститься велика кількість вітамінів групи В і С, також в них містяться мінерали, цілий ряд амінокислот, мікроелементи у вигляді цинку, хрому, заліза, селену та інших. Без всіх цих речовин організм не зміг би нормально розвиватися і функціонувати.

Дія дріжджів на шкіру

Дріжджі відіграють важливу роль у підтримці шкірного здоров’я, а також у запобіганні шкірних захворювань ( дерматиту, екземи тощо). При появі лупи і ослабленні волосся, при ламкості або шаруватості нігтів може мати місце нестача мікроелементів і вітамінів, які містяться в дріжджах.

Дріжджі для волосся і шкіри відіграють дуже важливу роль. Вони здатні нормалізувати обмін речовин, також вони дуже благотворно впливають на організм в цілому. Якщо має місце нестача амінокислот, то може з’явитися м’язова втома, загальне виснаження, швидке старіння шкіри або захворювання волосся і нігтів. Дріжджі також надають позитивний вплив на відновлення та функціонування клітин.

В дріжджах також міститься велика кількість біологічних активних речовин, які дуже необхідні для організму кожного. Припустимо, вітамін С, який міститься в дріжджах, дозволяє зберегти здоровий колір обличчя.

Дія дріжджів на організм

Дріжджі надають оздоровчий вплив на організм в цілому. Вони активують активність м’язів, позбавляють від психологічної втоми, допомагають при лікуванні анемії і запаленні кишечника, а також допомагають виробленню шлункового соку.

Пивні дріжджі для волосся і для шкіри найчастіше продаються як біологічно активна добавка, тому її часто можна знайти в спеціалізованих магазинах або в аптеці. Варто розуміти, що саме пивні дріжджі не всім рекомендовані, тому що вони зроблені на основі ячмінного солоду і хмелю. Вони забирають в організму велику кількість поживних речовин. Краще всього купляти сухі дріжджі в таблетках.

Зазвичай необхідно дріжджі приймати від одного до трьох місяців, тільки тоді можна досягти позитивного результату. Найефективніше поєднувати прийом дріжджових таблеток з айраном, соком або водою, при цьому доза розраховується до 6 таблеток на склянку.