Довгі весільні сукні: модні фасони, сучасні тенденції

Довгі весільні сукні сьогодні залишаються найактуальнішими серед іншого вбрання. У свідомості багатьох людей саме довге вбрання для жінки вважається самим ошатним і розкішним.

modnye-svadebnye-platya-v-2018-godu-34У минулі часи сукня в підлогу на дівчині говорила про те, що вона вже досягла віку, коли може стати нареченою, в той час як її молодші сестри носили сукні трохи нижче коліна. Очевидно, що даний стереотип досі живий, тому що попит на довгі весільні сукні особливо великий. Це можна також помітити розглядаючи каталог весільних суконь на сайті http://fashionbride.ua вже зараз.

Довга сукня дозволяє дизайнерам і модельєрам втілити в життя будь-які свої фантазії в плані фасону виробу. Сукню можна виконати в будь-якому популярному стилі. «А-силует» як не можна краще розкриється в такій сукні, особливо, якщо ззаду буде невеликий шлейф. Сукню «принцеса» взагалі важко собі уявити короткою. Довга пишна спідниця дасть можливість на ній розташувати хитромудрі троянди або візерунки з мережива. Сукня «рибка» в довгому виконанні виглядає неперевершено. А що вже говорити про прямі сукні? Найбільш вигідно вони виглядають саме при максимальній довжині. Одночасно привабливо, сексуально і строго. Дуже красиво виглядає довга сукня в грецькому стилі.

Довгий шлейф — просто мрія багатьох наречених. Сукня до підлоги дозволяє виконати шлейф будь-якої довжини. Слід зазначити, що шлейф не буде весь день стелитися по землі, тому що в більшості моделей його можна вкоротити, пристібнувши до верхньої частини спідниці. Це дуже зручно під час весільної прогулянки і фотосесії.

Довга сукня дозволяє виконати спідницю з дуже цікавою деталлю — розрізом. Виглядає така сукня дуже хвилююче! Розріз має саме таку глибину, що б час від часу оголювати струнку ніжку дівчини, але не показати зайвого! Будь-який весільний фотограф цікаво обіграє цю деталь і зробить «смачні» знімки.

Довга сукня дозволяє використовувати будь-який вид обробки, доступний модельєрам! Велика площа спідниці може стати чудовою основою для будь-яких, навіть найсміливіших експериментів. Саме на таких спідницях розквітають величезні атласні троянди. Великий розмір полотен сукні дозволяє вибрати мереживо з великим малюнком, який розгорнеться у всій красі. Ліф такої сукні може бути розшитий бісером, перлами або блискітками, або бути виконаним з мережива.

Довгу сукню можна зшити з будь-якої тканини. Варіантів сьогодні пропонується дуже багато. Дизайнери обожнюють ці сукні, тому що можуть втілити в них всі свої фантазії.

Довга сукня хороша ще й тим, що здатна підкреслити красиве і приховати те, що жінка не хотіла б показувати. Єдиним недоліком можна назвати її великий обсяг і вагу, до того ж в довгій спідниці важко танцювати. Але гарний вигляд цієї сукні просто підкуповує, тому дівчата знову і знову вибирають для себе саме довгі сукні!