Довгі шкіряні рукавички: завжди стильно і красиво

Всі дівчата, які стежать за модою і своєю зовнішністю, намагаються періодично поповнювати власний гардероб новими речами і цікавими аксесуарами. Відносно недавно дизайнери придумали укорочені рукави. Тепер же з таким одягом стало дуже модно одягати довгі шкіряні рукавички.

image_589За допомогою таких аксесуарів можна без зусиль надати наявному образу більшої елегантності та жіночності. Крім того, рукавички виступають в ролі відмінного доповнення до одягу. Найчастіше довгі рукавички носять під пальто з широкими укороченими рукавами.

Довгі рукавички з натуральної шкіри добре виглядають з нарядами з гіпюру і шифону. При цьому повинні бути короткі рукава. Під час експериментів рекомендується віддавати перевагу одягу, що закінчується вище колін. Крім того, можна домогтися просто відмінного результату, якщо скомбінувати довгі моделі рукавичок з багатошаровими спідницями або сучасними комбінезонами, пошитими з легких тканин.

Всі ці поради допоможуть власниці шкіряних довгих рукавичок відшукати свій образ і створити правильну комбінацію одягу.

Які довгі рукавички придбати? Визначаємося з кольором

Якщо планується використовувати шкіряні рукавички повсякденно, то слід звернути увагу на темні кольори, наприклад, чудовим вибором стануть вироби чорного, графітового або коричневого кольору.

Що стосується осені, то в цей час року найкраще поекспериментувати з більш яскравими і барвистими довгими шкіряними рукавичками. Таким чином можна підняти собі настрій в ці дощові і похмурі дні. Щодо взуття, сумок та інших аксесуарів — ці предмети гардероба повинні мати спокійні відтінки.

Крім того, можна також відзначити, що довгі шкіряні рукавички чудово поєднуються з теплим в’язаним пончо. В результаті істотно перетворюється будь-який стиль.

З жилетами з хутра шкіряні рукавички виглядають просто неперевершено. За допомогою цього аксесуара можна підкреслити тонкі витончені руки дівчини. Якщо під наявний одяг дівчина не хоче надягати довгі рукавички, варто віддати перевагу високим рукавичкам без пальців.

В даний час довгі рукавички — не тільки вуличний аксесуар. Сьогодні вони нерідко надягаються з вечірніми сукнями або строгими костюмами. У більшості випадків, такі образи виграшно виглядають при використанні більш темних відтінків.