Доступне оновлення інтер’єру

Нудний і обридлий, а іноді інтер’єр, який вийшов з моди часто не дає спокою господарям. Однак багато хто намагається закривати на це очі, мириться з одноманітністю і безликістю інтер’єру.

yak-onoviti-nteryer-kvartiri-svoyimi-rukami_244Зараз досить просто оновити інтер’єр, адже магазини з різноманітним будівельним начинням знаходяться практично у кожному кварталі, а різноманітність їх часом просто лякає. Однак не всі можуть зважитися на кардинальну зміну інтер’єру, або ж в деяких випадках не вистачає фінансів на повний ремонт або оновлення меблів. Але в деяких випадках цілком вистачає змінити колірну гамму, тим самим ожививши інтер’єр. Оживити інтер’єр досить просто, достатньо просто прибирати старі накидки з диванів, тюлі з вікон слід замінити більш сучасними варіантами, такими як жалюзі або рулонні штори. Це додасть приміщенню більше світла і зробить його більш легким. А також можна перетягнути меблі та пуфики, щоб вони були в єдиному колірному рішенні з приміщенням. Також це є менш витратним оновленням меблів, ніж повна їх заміна.

Способи оновлення інтер’єру без особливих фінансових затрат або повноцінного ремонту:

• Для початку необхідно прибрати всі заважаючі і зайві предмети, а також варто викинути або прибрати зламані предмети.

• Потрібно визначити колірне рішення і стиль інтер’єру.

Після варто перейти безпосередньо до звільненого місця.

• Застосування текстилю. Текстилю можна знайти дуже багато застосувань. Наприклад, можна перетворити старі стільці, пошивши на них химерні чохли, або ж задекорувати стіни за допомогою тканини. Другим варіантом може бути раніше згадана перетяжка меблів. Але в ній можна використовувати не тільки готові тканини, а й заздалегідь приготовлені, з візерунками або аплікаціями. Також, тканину, яку застосовували при перетягуванні, можна використовувати і при декоруванні корпусних меблів, як заміну фарбування. Килимове покриття також може перетворити ваш інтер’єр.

• Застосування в декорі виробів ручної роботи. Оскільки зараз хенд мейд стрімко входить в моду, то це буде дуже до речі. Безсумнівним плюсом є і те, що такі речі менш затратні, а також вони мають естетичну складову. Однак на цьому плюси не закінчуються, адже хенд мейд не обмежується одним стилем, а може виражатися безліччю варіантів, від вишивки на подушках, до розпису стін або плетених прикрас. Наприклад, можна прикрасити віконні рами гілками дерев або казковими феями, що додасть свіжість і оригінальність інтер’єру. Також різні глечики і горщики ручної роботи відмінно впишуться практично в будь — який стиль інтер’єру