Доставка з Китаю. Морем або небом?

Китай — це країна, яка виробляє велику кількість товарів для всього світу. І це не дивно, адже всі ми знаємо про працьовитість цього народу, можливості країни і кількості розташованих в ній філій всесвітньо відомих брендів. Завдяки цьому, ціни на товар досить низькі, а доставка — безкоштовна, що само собою привертає українських бізнесменів замовити товар для свого магазину з іншого кінця світу, адже це по-справжньому вигідно! Чи ні? У статті ми постараємося розібратися в цьому питанні.

Почнемо з того, які бувають варіанти доставки вантажу.

Якщо ваш бізнес побудований на великогабаритних замовленнях, то доставка грузов из Китая морем в Україну однозначно ваш варіант. Він досить вигідний за ціною, але вам слід набратися терпіння, адже вантаж доведеться чекати близько 30-40 днів.

Якщо для вас важливо час, то безумовно авіадоставка з Китаю в Україну правильний вибір. Відправляючи товар літаком, ви отримаєте його набагато швидше, ніж кораблем. Але в цьому методі також є мінуси. По-перше, відправити великогабаритний вантаж не вийде. По-друге, вартість також буде вище.

Як здійснюється доставка морем

Відправлення збірних вантажів — це досить відповідальна справа, яка вимагає ідеальної логістики та плану дій, а також включає в себе безліч етапів:

  1. Спочатку проводиться розрахунок повної вартості всіх процесів;
  2. Товар їде на склад в Китаї;
  3. Повний контроль вантажу;
  4. Транспортування замовлення;
  5. Відстеження замовлення в дорозі;
  6. Митне оформлення;
  7. Отримання товару (деякі фірми надають послугу доставки туди, куди вам зручно).

Морська доставка фінансово більш вигідна, ніж авіа, тому, що вартість формується від того, скільки ваш вантаж займає місця в контейнері. Так як контейнери великі, вони вміщають в собі вантажі різних людей, тобто просто кілька людей «скидаються» на доставку свого контейнера.

Авіадоставка: як це відбувається

Авіадоставка — найшвидший спосіб відправки. Це особливо актуально в разі, якщо вам потрібно переправити зразки для тестування і оцінки товарів, або ж швидкопсувні продукти.

Головним достоїнством авіагрузоперевозкі, крім швидкості, можна назвати можливість перевозити тендітні, сипучі, рідкі вантажі, а також батарейки та медикаменти. Авіадоставка дозволяє оперативно поповнювати товар в магазині, а також не втрачати гроші на застарілих моделях техніки і не тільки.

При виборі фірми для доставки обов’язково перевіряйте документи і складайте договір.