Допомога людям похилого віку, інвалідам реальна і доступна з пансіонатом «Тепло любих»

Люди похилого віку, що повністю або частково втратили здатність самостійно пересуватися, виконувати домашні обов’язки, підтримувати побут, вимагають професійного догляду та медичної допомоги. Для родичів догляд за такими старими представляє серйозну проблему. У них немає часу, знань і можливостей забезпечити специфічні потреби та безпеку інваліда. Будинок перестарілих Дніпро https://domprestarelyh.com.ua/ua/cities/dnepropetrovsk візьме на себе турботу про літніх людей та осіб з інвалідністю.

Особливості пансіонату

Пансіонат для літніх і людей з інвалідністю в Дніпрі протягом десятиліття доводить, що життя візочників, лежачих хворих, людей похилого віку може бути повноцінним, цікавим, насиченим. В пансіонаті мешканцям гарантовані:

  • комфортні умови проживання;
  • безпека;
  • багаторазове дієтичне харчування, розроблене з урахуванням вікових та індивідуальних потреб, особливостей;
  • медична та психологічна допомога;
  • розпорядок дня, що враховує особливості фізіології осіб з інвалідністю і людей похилого віку;
  • персональна цілодобова доглядальниця;
  • програми реабілітації;
  • спеціальні ортопедичні засоби – коляски, ходунки, багатофункціональні ліжка.

Планування будівлі дає можливість безпечного і безперешкодного пересування візочників. Лежачі хворі можуть самостійно змінювати положення завдяки легким в управлінні спеціальним ліжком. Протипролежневі заходи забезпечуються ортопедичними постільними речами.

Персонал також стежить за станом людей, прикутих до ліжка. Масаж, фізіопроцедури, обтирання допомагають попередити утворення пролежнів і розвиток застійних явищ у тканинах і внутрішніх органах. У пансіонаті можна жити протягом часу, необхідного для відновлення після травм і операцій, від’їзду членів сім’ї, які доглядають за інвалідом, або вибрати постійне проживання.

Дозвілля та прогулянки

Найчастіше люди похилого віку з патологіями і інвалідністю страждають не тільки від фізичних порушень. Вони відірвані від життя, обмежені в спілкуванні, рідко виходять на прогулянки і не отримують нових вражень. Все це викликає депресію, відчуття самотності, небажання жити.

У пансіонаті «Тепло любих» велика увага приділяється психоемоційного стану мешканців. Дозвілля планується з урахуванням їх фізичних і психічних особливостей. З пенсіонерами працюють аніматори та реабілітологи. Люди похилого віку не залишаються один на один зі своїми недугами. Вони гуляють в упорядкованій парковій зоні. Тим, хто не може пересуватися самостійно, допомагають доглядальниці.

Щоб стати повноправним членом сім’ї «Тепло любих» в Дніпрі, досить залишити заявку на сайті або зателефонувати, менеджер докладно пояснить, що необхідно для оформлення проживання.