Допологова білизна допоможе жінці впоратися з навантаженням

Варто особливо постаратися, щоб вагітність жінки протікала в комфортних умовах. Зовнішність жінки змінюється кардинальним чином під час виношування дитини: збільшуються груди, стегна, живіт стає набагато більшим в порівнянні з тим, яким він був раніше. Це може викликати занепокоєння жінки. Незважаючи на вагітність, їй хочеться зберегти свою красу на довгі роки. Якщо купити допологову білизну, то це дозволить виглядати краще під час вагітності і запобігатиме розтягненню шкіри. Спеціальна білизна підтримує матку, завдяки чому дітородний орган почуває себе добре. Протягом довгих дев’яти місяців необхідно купувати спеціальну білизну, причому робити це потрібно правильно.

92053085Бандаж — те, без чого вагітна не зможе обійтися

Вагітній треба носити бандаж. Він добре підтримує живіт, тим самим не допускаючи надмірного напруження нижніх м’язів. Шкіра теж прекрасно підтримується бандажем. Він оберігає її від надмірного розтягування. Бандаж також знімає напругу з хребта. Коли живіт почне інтенсивно рости, приблизно з чотирьох місяців вагітності варто носити бандаж. Моделі бандажів бувають різними. Є модель у формі високих трусів. Така модель щільно облягає живіт. Вагітній буде простіше одягати таку модель бандажа лежачи. Існує бандаж-пояс. Виготовляється він у вигляді фігурної стрічки, досить широкої. Є бандажі для вагітних корсети зі шнурівкою. Їх мінус полягає в надмірній об’ємності, але зі своєю роллю вони справляються.

Зручний бюстгальтер — знахідка для вагітної

Груди наливаються під час вагітності. Вони можуть значно збільшитися завдяки цьому. Необхідно правильно вибирати бюстгальтер. Значно збільшується об’єм грудної клітини. Необхідно вибирати вироби зручного крою, виготовлені з натуральних тканин, про синтетику краще забути.

Якого ще допологового одягу потребують вагітні жінки?

Вагітні потребують такого одягу, як купальники, спеціально розроблені для них, ще їм необхідні колготки, дородові трусики, а також комфортне взуття. Що стосується еластичних колготок, то вони посприяють збереженню краси і здоров’я. Колготки допоможуть венам і артеріям впоратися з навантаженням і не допустять розвитку варикозу.