Домашнє прибирання: як все зробити і не втомитися?

Жінки вже кілька століть мріють про те, як би зробити прибирання в будинку, переробивши всі справи, і при цьому не втомитися, адже хочеться ввечері сходити і на побачення, і в кіно, і навіть на дискотеку заглянути.

961-uborkaНе хочете втомлюватися, доведеться купити пароочищувач . З пароочищувачем хатня робота проста до неможливості: всі рухи, як з пилососом, а відчуття таке, наче ціла бригада прибиральниць з відрами, швабрами і ганчірками постаралася.

Це вам не посуд мити в раковині години дві, та сушити його потім по всій квартирі: дістав агрегат, включив, в навушниках, пройшовся по дому, ще й пісня до кінця не дограла, а прибирання в найбільшій кімнати вже закінчено: ні тобі пилу , ні брудних розводів на підлозі.

Ось і виходить, що в танці з міні-шестом, а інакше пристосування до пароочисника і назвати важко, ви прекрасно провели час, почистивши підлогу і те, що на ній лежало. Для килимів з ворсом так взагалі знахідка: не треба ні з піною в руках носитися по будинку, ні килим зі щіткою в руках колінами протирати. І спина не втомлюється, і руки не напружуються, коли є такий помічник.

Давно пора забути про те, що дерев’яні швабри стоять в коморі: їх можна і на дачу відвезти, і пристосувати як палиці для сушіння білизни на балконі. А не хочете розлучатися з колишньою улюбленицею, так пристосуйте її в коморі в якості опори під стійку.