Домашній улюбленець для дитини. Частина 2

Гризуни — вихованці дуже кумедні, а догляд за ними нескладний. Клітка для хом’ячка або миші не займе багато місця у вашій квартирі, а діти вже в молодшому шкільному віці зможуть чистити будиночки самостійно.

745745a56ece5027e9952539c90272b84dfa53

Однак, якщо Ви роздумуєте над якимось більш екзотичним гризуном, наприклад, шиншилою, то незайвим буде все ж ознайомитися з необхідними умовами для життя і звичками даної тварини, чи можете Ви забезпечити їх, і чи прийнятні вони для Вас. Якщо дитина просить завести кішку, то поясніть їй, що коти не завжди доброзичливі і грайливі, вони непередбачувані, тобто можуть іноді дряпатися і шипіти. Кошенятам в принципі не до душі пильна увага дітлахів, так як їм не подобається шум.

Собачих порід налічується сьогодні величезна кількість, тому ви без проблем підберете чотириногого друга для свого малюка. Важливо, щоб вихованець був добрим по відношенню до дітей. Завести маленьке цуценя — відмінне рішення, адже ваша дитина зможе навчати його командам та гратися з ним. Добре, якщо у ваших сусідів або родичів вже є доброзичливий улюбленець. Якщо ваш малюк подружиться з ним, то ви зможете поспостерігати, чи подобається йому спілкування і чи не пропадає інтерес.