Домашній улюбленець для дитини. Частина 1

Що робити, якщо ваша дитина просить вас обзавестися домашнім улюбленцем, про якого вона хоче піклуватися, гратися з ним і весело проводити час? Чи варто піддаватися на умовляння своєї дитини? Спочатку потрібно все добре зважити: з якими труднощами ви можете зіткнутися, як зміниться ваше життя, якщо в нього увійде новий «член сім’ї»?

Zachem_rebenku_nuzhen_domashnij_pitomec

Почнемо з того, що дитина, доглядаючи за вихованцем, стає добрішою. Крім того, діти, в сім’ях яких є домашні тварини, вміють дбати і щиро переживати. Якщо дитина — дошкільник, то вона, природно, не зможе брати на себе повну відповідальність за чотириногого друга, а це значить, ви повинні будете в усьому допомагати їй. Звичайно, малюкові хочеться доглядати, гратися і піклуватися, але будьте готові до того, що вам доведеться постійно нагадувати про те, що потрібно змінити воду, насипати корм і так далі. Багато дітей у віці 7-8 років вже беруть на себе повну відповідальність.

Якого вихованця вибрати для дитини? Якщо вона сама вже твердо вирішила, що у вашому будинку повинна оселитися саме кішка або саме гризун, то поговоріть про якості, які малюк хотів би побачити в своєму маленькому другові. Акваріумні рибки подобаються як дорослим, так і дітям. Навіть дошкільник зможе насипати належну кількість корму. Звичайно, чистку рибного будиночка ви йому довірити не зможете, але зате дитина, спостерігаючи і доглядаючи за красивими рибками, навчиться терпінню, відповідальності і доброті.