Домашній текстиль

Текстиль для дому представляє собою величезну кількість речей, без яких створення затишку і комфорту в квартирі було б просто неможливим. З ними пов’язано 80% всієї діяльності, яку здійснюють вдома, а, отже, вибір якісного домашнього текстилю є дуже важливою справою. Існують деякі нюанси, на які слід звернути увагу при покупці.

Домашний-текстиль-из-Турции-1024x775При виборі постельного белья в магазине Подушка варто робити акцент на натуральні матеріали — шовк, бавовна, бамбук, льон. Вони приємні на дотик, не викликають алергічних реакцій і довго служать своїм господарям. Однак, ці матеріали коштують у кілька разів дорожче, ніж проста синтетика, але за комфортний сон можна і переплатити.

Наволочки для подушок слід вибирати однотонні, бажано білого кольору. Навіть безпечний тканинний барвник буде ще безпечнішим, якщо його просто не буде в тканинах, якими ви користуєтеся.

Щоб заощадити гроші на покупці рушників, варто придбати набір, в який входять, як мінімум кілька полотен для вузьконаправленного використання: для тіла, голови, рук, ніг. Для ванної кімнати краще всього підійдуть махрові рушники: вони ретельно вбирають вологу, приємні на дотик, гіпоалергенні і з них легко видаляються забруднення. Для більшої зручності до них можна пришити петельки, за які їх можна повісити у ванній на гачки.

Кухонні рушники повинні бути м’якими і тонкими, щоб вся волога, яку вони вбирають, швидко випаровувалася з тканини. Крім того, в кухні можна повісити декоративні рушники з вишивкою та аплікаціями, тим самим прикрасивши приміщення.

При виборі колірної гами текстилю для дому, варто віддавати перевагу натуральним і білим кольорами. Особливо це стосується тканин, з якими взаємодіють діти і люди похилого віку. Якщо ж текстиль для дома несе в собі виключно декоративну функцію — можна проявити свою фантазію, і спробувати оформити приміщення за допомогою нього.

Слід вибирати вільні від штучних добавок матеріали. Зазвичай синтетику додають в одяг, щоб вона тримала форму і була еластичною. У цьому виді текстилю наявність даної властивості не є принциповою, що дозволяє покупцям повністю відмовитися від синтетики.

Якщо врахувати всі перераховані вище нюанси при покупці текстилю для вашого дому, можна створити затишок і неперевершену атмосферу, яка підвищить бажання повертатися додому знову і знову.