Домашній скраб для губ

Як не дивно це може звучати, але наші губи теж потребують догляду. Пілінг для них теж необхідний, як і для шкіри на будь-якій іншій ділянці тіла. Домашній скраб для губ приготувати зовсім нескладно. Головне пам’ятати, що губи дуже ніжні по суті, і грубий на них вплив приведе до травм і тріщин. Тому збираючись приготувати домашній скраб для губ, вибирайте для цих цілей більш ніжні інгредієнти.

Скраб-для-губ-в-домашних-условиях-758x480Не варто користуватися кавою або шкаралупою горіхів. Зазвичай після того як губи очищають за допомогою скрабу вони виглядають дуже об’ємними і колір їх значно яскравіший, а також зникає лущення. Але крім очищаючої властивості скраб ще й підживлює губи необхідними вітамінами. Особливо якщо це домашній скраб для губ, тому як він приготовлений з найбільш натуральних продуктів без додавання будь-якої хімічної сировини. В якості скрабу для губ дуже добре використовувати мед будь-якого ступеня кристалізації, звичайно якщо у вас немає алергії на продукти бджільництва. Візьміть теплий рідкий мед, а якщо він сильно закристалізуватися, то розігрійте його на водяній бані, і нанесіть трохи на губи, потім зубною щіткою (бажано відвести для цих цілей окрему) помасажуйте губи. Таким чином, за допомогою меду ви зволожите губи, а щітка зніме всю відмерлу шкіру. Замість меду можна так само використовувати бальзам для губ або вазелін.

Також в якості скрабу можна використовувати дуже сильно подрібнений геркулес і сир, або мед. Мед і сир діють пом’якшувально, а геркулес як абразив.

Процедуру скрабування губ можна проводити 1-2 рази в тиждень. Все залежить від стану ваших губ і від пори року. Не варто очищати губи перед самим виходом на вулицю, особливо якщо за вікном зима. І обов’язково користуйтеся гігієнічною помадою, це захистить ваші губи від пересихання, а значить, не допустить появи тріщин. Користуватися скрабом найкраще перед сном. На стан ваших губ впливають не тільки зовнішні фактори, але і загальний стан здоров’я. А це повністю залежить від способу життя. Харчуйтеся правильно і частіше посміхайтеся.

В якості основи для скрабу, можна використовувати зелений чай, тільки його потрібно подрібнити в кавомолці, дрібного помелу морську сіль, корицю рис і багато іншого. Головне що б помел був дрібний.