Домашній крем для обличчя для зрілої шкіри

З кожним прожитим роком шкіра обличчя потребує ще більше турботи і уважного догляду. І поряд з використанням косметичних засобів від відомих виробників – фахівці рекомендують не обходити увагою і досить прості, але ефективні методи підтримання свіжості і молодості шкіри обличчя. Так, будь-якій жінці під силу приготувати чудовий домашній крем для обличчя для зрілої шкіри виключно з натуральних компонентів. Єдина умова – такий крем повинен зберігатися недовго, і тільки в прохолодному місці!

domashnij_krem_dlja_lica_5В якості інгредієнтів для такого крему знадобиться: 7 мл оливкової олії (має омолоджуючі властивості, завдяки підвищеному вмісту вітаміну Е), 7 мл олії виноградної кісточки (регенерує тканини і живить клітини шкіри), 7 мл кунжутної олії, емульгатор, 35 мл мінеральної води без газу. В якості консервантів в майбутній крем додають ще і 3 краплі олії чайного дерева, що є природним антисептиком. Всі олії (за винятком олії чайного дерева) змішують, потім до отриманої суміші додають емульгатор і відправляють все в мікрохвильову піч на 1 хвилину. Після цього в суміш підливають воду, і, постійно помішуючи, додають вже олію чайного дерева. Для більшої ефективності майбутнього крему багато жінок додають до нього ще і вітаміни на масляній основі.

Між іншим, в інтернет-магазині White Mandarin ви можете придбати якісну натуральну косметику за вигідними цінами.

У зрілому віці актуальною стає проблема пігментних плям. Впоратися з ними можна за допомогою спеціальних відбілюючих кремів або використовуючи відомі домашні рецепти відбілювання обличчя. Відмінно справляється з пігментними плямами і касторова олія, яку також можна додати до улюблених кремів та лосьйонів. Але не варто налаштовуватися на миттєвий результат, оскільки пігментні плями будуть зникати досить повільно і неохоче.

Регулярний і грамотний догляд за обличчям – запорука бездоганного зовнішнього вигляду. І чим раніше представниця прекрасної половини людства почне проявляти увагу і турботу до власну шкіру, тим більше у неї шансів зберегти свою красу до похилого віку.