Доглядаємо за волоссям правильно

Важко уявити жінку, яка не хоче гарного і здорового волосся. Тільки далеко не кожній щастить у досягненні позитивного результату. Тому потрібно починати правильний догляд із самих елементарних процедур, таких, як миття волосся.

 

 

8c59f8Як часто мити волосся?

 
Це питання багато в чому залежить від кількох факторів: тип волосся, його стан, сезон та фізична активність.

Вважається, що достатньо мити волосся раз в 7 днів. Але це підходить для дітей. А з дорослішанням організму погіршується стан волосся, і потрібне більш часте очищення. Фахівці з догляду за волоссям не рекомендують запускати свою шевелюри до стану сальних пасм. Якщо волосся схильне до жирності і піддається частим укладкам з використанням відповідних засобів, допускається і щоденне миття. У середньому мити волосся рекомендують кілька разів на тиждень.

 

 

Які засоби використовувати для миття волосся?

 
Сучасні шампуні і бальзами містять багато хімічних речовин, тому потрібно звертати увагу на їх склад. Чим менше хімічних компонентів, тим краще. Можна навіть придбати шампунь в аптеці. Важливо, щоб будь-який засіб відповідав типу волосся. Шампуні 2 в 1 краще замінити на два окремих засоби. І періодично шампуні потрібно міняти, так як волосся звикає до одного і ефективність засобу знижується.

Деякі люди замість шампуню використовують мило. Для цих цілей використовується господарське або дігтярне мило. Але таку процедуру бажано проводити нечасто, щоб не пересушити шкіру голови. І намилювати волосся краще не цільним бруском, а розчином з води і натертого мила. З домашніх засобів ефективним вважається миття голови розчином харчової соди.

Перед початком процедури потрібно відрегулювати температуру води близько 36-40 градусів. Ідеально, коли вода не з-під крана, а фільтрована, бутильована або кипяченная.

 

 

Рекомендації:

 

  • перед початком процедури волосся слід розчесати, щоб воно не плуталось і не травмувалося;
  • шампунь бажано спершу розвести водою і спінити, а після нанести на добре змочене волосся;
  • не використовувати занадто багато шампуню;
  • розподіляти шампунь на волосся слід масажними рухами;
  • шампунь слід ретельно змивати, при необхідності використовувати кондиціонер або ополіскувач;
  • у вологому стані волосся схильне до пошкодження, тому не потрібно його сильно терти рушником.

 
Дотримуючись цих правил, будь-яка жінка доб’ється красивого волосся, а головне – його здорового вигляду.