Догляд за замшевим взуттям

Замшеве взуття виглядає дуже елегантно, проте вимагає постійного догляду за ним. Про те, як доглядати за таким взуттям, ви дізнаєтеся з цієї статті.

 
47b533932ece3d6fdb0a1818bdea76fc402caa9dПокупка взуття і засобів для догляду

При покупці замшевого взуття дуже часто продавці-консультанти радять придбати захисний аерозоль і спеціальну щітку для взуття. Без них досить проблематично буде тримати взуття в хорошому стані. Втім, якщо разом з взуттям ви не придбали дані речі, то слід сходити в спеціальний магазин і купити їх, коштують вони недорого.

Отже, якщо ви вже придбали аерозоль і щітку, то можна приступити до чищення взуття.

Чищення взуття

Варто переконатися в тому, що взуття є повністю сухим. Якщо взуття намокло в результаті прогулянки в дощ або по ще якихось причинах, то його слід спочатку висушити. Правильно взуття із замші сушити на спеціальній підставці, але можна скористатися і звичайним папером, який потрібно набити всередину. Ні в якому разі не ставте взуття на обігрівач, тому що вона може втратити свій привабливий зовнішній вигляд.

Для того, щоб почистити взуття від бруду, потрібно взяти жорстку щітку і протерти місця скупчення бруду. Після цього необхідно нанести пінний очисник і ще раз протерти ці місця, використовуючи щітку з гумовою поверхнею.

Якщо якісь плями не відчищаються щіткою, то можна скористатися звичайною гумкою. Головне не перестаратися, і не дуже сильно натискати, тому що можна створити потертості, позбутися яких буде вже проблематично.

Якщо на взутті з’явилися масляні плями, то можна видалити їх жорсткою щіточкою для нігтів. Після інтенсивного тертя плями щіткою, потрібно промити місце, де була пляма теплою водою і поставити взуття на сушку.

Підсумок

Сподіваємося, що ви розібралися з тим, як і чим потрібно чистити взуття із замші. Деякі плями можуть особливо важко піддаватися чищенню, але ви повинні спробувати всі засоби, щоб ваше взуття виглядало красивим.