Догляд за волоссям в зимовий час

Холод, вітер, сніг, зміни температури, статична електрика.. Зима — це не найкращий сезон для волосся і тому це пора року, коли волосся потребує особливого догляду. Дотримуйтесь чотирьох правил, щоб зберегти волосся красивим протягом зимового часу.

 

uhod-za-volosami-zimoy1. Носіть шапку

Для того, щоб захистити волосся від вітру і холоду, носіть шапку, коли ви знаходитесь на вулиці. Вам не подобається носити капелюхи і шапки, тому що волосся через них електризується і плутаються? Використовуйте шовковий або атласний шарф, як бар’єр між волоссям і головним убором. Тканина шарфа запобігатиме статистичній електриці і волосся не буде розлітатися в різні боки.

2. Сушіть волосся перед виходом на вулицю

Це здається очевидним, але, тим не менш, деякі ігнорують це правило. Вийшовши на вулицю з мокрою головою, ви не тільки зашкодите волоссю, але і ризикуєте заробити серйозні проблеми зі здоров’ям. Що ж стосується волосся, то холодне повітря руйнує структуру волосся, що призведе до посічених кінчиків і виснаження волосяного покриву.

3. Не забувайте про зволоження

Взимку особливо потрібно дбати про зволоження свого волосся. Використовуйте кондиціонер для волосся після кожного миття голови. Один раз в тиждень робіть зволожуючу маску, щоб відновити пошкоджене волосся.

4. Підживлюйте волосся зсередини

Краса волосся залежить не тільки від зовнішніх факторів. Ми — те, що ми їмо, і це відбивається на зовнішньому вигляді. Проблеми зі шкірою, нігтями, волоссям часто залежать від нашого способу життя і правильного харчування. Останньому потрібно приділити особливу увагу, якщо ви хочете мати гарне волосся. Омега-3 (тунець, лосось, скумбрія, горіхи) дають волоссю необхідне живлення і відновлюють його. Нежирне м’ясо, молочні продукти, яйця є відмінним джерелом білка, який потрібен для зміцнення волосся.

Більшість з цих продукти також багаті залізом, мінералами та іншими поживними речовинами, яких так потребує наше волосся. Не забувайте про овочі та фрукти — це джерело вітамінів, які роблять волосся міцним, а значить густимиі здоровим.