Догляд за волоссям після стрижки

Будь-яка стрижка, навіть коротка вимагає догляду. Основні поради, як доглядати за волоссям після стрижки, підкаже ваш перукар. Він відразу побачить тип вашого волосся, стан шкіри голови і особливості стрижки. Якщо у вас лупа, обов’язково підкаже, як від неї позбутися.

 
Наведемо лише деякі загальні рекомендації:

 

 • Шампунь для волосся необхідно правильно підбирати і періодично міняти.
 • Якщо жорстке волосся не піддається укладанню, пом’якшіть його бальзамом.
 • Користуйтеся феном по — мінімуму на низькому нагріванні, тримаючи від волосся на відстані.
 • Правильно підбирайте засоби для стайлінгу. Читайте уважно інструкції по застосуванню.
 • Волосся причісуйте акуратно два рази в день. Краще застосовувати дерев’яні гребінці, особливо для довгого волосся.

3 (1)
Молоді люди, які віддають перевагу стрижкам коротким легким в догляді, особливо простим стрижкам, виконаним машинкою, іноді помиляються. Догляду потребують всі стрижки, навіть короткі. А ось час на укладку не потрібен. В міру ускладнення навіть короткої стрижки готуйтеся приділяти час укладанню, яке завжди допоможе урізноманітнити ваш образ. Наявність в стрижці навіть короткого чубчика вже дасть можливість експериментувати з укладанням. А будь-який довгий чубчик, безсумнівно, прикрасить навіть саму просту стрижку.

Чоловічі стрижки з довгим чубчиком

Хто не боїться труднощів з укладанням, і любить бути в модному тренді, користуються стрижками для хлопців з довгим чубчиком. Таким стрижкам в наш час приділяється особлива увага. Варіантів багато: чубчик може бути прямий і довгий, косий, рваний і асиметричний. Вони особливо популярні в молодіжному середовищі.

chelka-na-bok-figurnaya-boroda-e1473890762298

Завдяки чубчику, вид короткої стрижки радикально змінюється. Він зробить стрижку стильною і дасть можливість для різних образів.

 

 • Стрижка андеркат, в стилі двадцятих років — дуже коротка з боків і на потилиці. Довгий чубчик і волосся на маківці зачісуються назад. Зараз ця стрижка дуже популярна.
 • Чоловіча стрижка канадка з довгим чубчиком, яку можна зачесати набік або скошлатити.
 • Зачіска в стилі «Біт-рок», характеризується довгими пасмами волосся, зачесаним на лоб від верхівки. З невеликим ефектом вологості. Одна з новинок моди.
 • «Ретро» в стилі Елвіса. Головний елемент якої високий чубчик, покладений назад. З нею правда доведеться повозитися.
 • У класичній стрижці типу британка, пригладжений чубчик з проділом укладається на бік, що надає дуже успішний і діловий вигляд.

Якщо ви любите волосся середньої довжини, для вас підійде:

 

 • Чубчик, покладений набік. За допомогою гелю його можна зробити гладким.
 • Стрижку на середнє волосся можна поєднувати з косим чубчиком.
 • При градуйованій стрижці на середнє волосся чубчик може бути довгим і прямим.
 • Ефектно виглядають асиметричні стрижки для хлопців з довгим чубчиком.

Kak-pravilno-otrastit-borodu-4-600x600

Головне правильний підбір зачіски саме за формою обличчя. Наприклад, круглолицим чоловікам рекомендуються зачіски з високим довгим чубчиком і відкритими скронями. Якщо обличчя витягнуте, то стрижка рекомендується об’ємна, а чубчик асиметричний або просто косий. Володарям квадратного обличчя рекомендуються стрижки з видовженим волоссям на маківці і довгим чубчиком. Для овальної форми, обмежень в стрижках немає. Уважно поставтеся до вибору стрижки з чубчиком, і вона допоможе приховати недоліки обличчя.

Спробуйте спочатку підібрати собі варіанти на просторах інтернету. Приміряйте будь-яку стрижку до своєї зовнішності за допомогою спеціальної програми. Підбирайте зачіску відповідно до свого способу життя. І не бійтеся експериментів. Знайдіть собі гарного майстра, і не забувайте навідуватися до нього хоча б раз на місяць.