Догляд за волоссям після біоламінування

Біоламінування — процедура, після якої неслухняні пасма виглядають рівними, блискучими, здоровими, до того ж об’єм волосся на голові збільшується відсотків на 20. Так як при проведенні процедури майстер використовує спеціально розроблений склад, то всі біокомпоненти як рази є тими самими друзями, які здатні зі звичайної жінки зробити еталон краси. Кожен волосок голови отримує певну ступінь захисту від навколишнього середовища, що позначається благотворно на відрощування коренів після фарбування.

Без названия (1)Біоламінування не тільки сприяє тому, що ви зможете міняли свою зачіску мало не щодня, але і завжди будете залишатися природно красивою. Біоламінат містить не тільки плівку-маску, яка пригладжує неслухняні лусочки волоссся, а й вітаміни. Весь склад не огортає ваші локони, подібно целофану, а дозволяє пасмам дихати, не втрачаючи того складу, який вже вбрався клітинами. Після біоламінування потрібно підібрати спеціальний шампунь, вам не обов’язково бігти після салону краси за ним на інший кінець населеного пункту, а його можна замовити в інтернеті.

До речі, після даного виду процедури результат відразу помітний. Жінки, які хочуть зберегти колір фарби на волоссі, завжди вдаються до процедури біоламінування. Тепер можна бути цілком спокійною: кінчики перестануть двоїтися, коріння отримає підживлення, гладкість волосся залишиться тижні на 4. Потім, правда, доведеться заново сходити в салон, але ви ж не будете проти його відвідин?