Догляд за волоссям під час відпустки

Не всі косметичні засоби є друзями для нашого волосся. Для літніх днів виробники, перш за все, упаковують туристичну версію косметики, іншими словами максимальну місткість 100 мілілітрів. Такі баночки і тюбики можна легко придбати в аптеках або інтернет-магазинах. Відмінний варіант також полягає в покупці спеціальних контейнерів, куди можна відливати улюблені лосьйони для облисся і кондиціонери для волосся. Такої баночки має легко вистачити навіть для двотижневої поїздки.

shutterstock_132862673_agency_headerПісля повернення з відпустки відвідайте професійний салон. За допомогою експертного аналізу волосся фахівці підберуть відповідне лікування і догляд, пристосований для поточного стану волосся, і порекомендують косметику, яка найкращим чином допоможе відновити красиву форму зачіски.

Істотний елемент, який повинен бути у вашій косметичці, — це косметика із захистом від ультрафіолетових променів. Як правило, ми ніколи не забуваємо про креми для тіла з фільтрами, але волосся також вимагає захисту. Тепер, коли ви знаєте, що взяти з собою в косметичку для волосся, потрібно також знати, що залишити на полиці вдома під час курортного відпочинку. Перш за все, не рекомендується використовувати косметичні засоби, що містять спирт, які сушать волосся. Вони, в першу чергу, повинні бути залишені вдома. Це лак для волосся або фіксуючий спрей.

Під час відпустки, ви повинні ставитися до волосся таким же чином, як до шкіри. Це полягає в безперервному захисті від сонця. Якщо креми з SFF фільтрами захищають шкіру від сонця, то аналогічно необхідно доглядати за волоссям. В даний час на ринку косметики можна знайти і купити спеціальні шампуні, кондиціонери, лосьйони та спреї, які не тільки допомагають зробити гарну зачіску, але і служать додатковим захистом від ультрафіолетових променів. Кожен з вищевказаних косметичних засобів відрізняються один від одного, але найбільш важливим є вміст сонцезахисного фільтра в складі кожного.

Ви повинні пам’ятати, що перед виходом з дому, вирушаючи на море або в басейн, необхідно дотримуватися рекомендацій, які вказані виробником на упаковці. Ми не повинні боятися, що засоби можуть пошкодити волосся або викликати роздратування шкіри голови. Завжди існує можливість змити косметику з волосся під потоком гарячої води.

Після того, як ви повернулися з пляжу, нанесіть на волосся кондиціонер або маску, яка зволожить і усуне після прийняття сонячних ванн згубні фактори. Ви не повинні використовувати всю лінію косметики — не завжди всі засоби підходять однаково. При виборі косметики обов’язково читайте її склад на етикетці.