Догляд за волоссям: головні правила зими

Всі дівчата добре знають про те, що волосся потребує постійного догляду. Однак, не можна забувати, що в зимовий час потрібно проявити ще більше уваги і турботи. Як і всьому організму, волоссю не вистачає вітамінів. Крім того, низькі температури самі по собі несуть певну шкоду нашій шевелюрі. Але, як відомо, вихід є завжди. Щоб волосся було сильним і здоровим вам необхідно дотримуватися певних правил і порад.

volosi-zimaВ першу чергу, як вже було сказано вище, необхідно збільшити кількість мінералів і вітамінів. До слова, це піде на користь не тільки волоссю, але і взагалі всьому вашому організму. Щоб цього домогтися необхідно придбати комплекс вітамінів. Крім того, ще однією доброю ідеєю буде переглянути свій раціон. Додайте в меню різну зелень, бобові та фрукти.

Ще вашому волоссю піде на користь проведення масажу голови та шиї. Це покращує кровообіг, відповідно волосся зможе насититися потрібними елементами. Робити масаж можна самостійно, як руками, так і за допомогою спеціальних предметів. Ну а ще краще попросити вам робити масаж свою другу половинку.

Крім того, придбайте спеціальні живильні і відновлюючі маски для волосся. Як показала практика, використання таких масок просто чудово позначається на здоров’ї волосся. Застосовувати їх потрібно не рідше ніж один раз на тиждень. Однак, не забувайте робити правильний вибір. Різні маски призначені для різних типів волосся. Вибирайте виключно під свій тип.

Також гарною ідеєю буде використання незмивної сироватки. Вони неймовірно багаті необхідними мінералами і вітамінами. Їх ефект проявляється досить швидко, а в деяких випадках вже на наступний день. Однак, тут потрібно враховувати кількість сироватки. Якщо ви застосуєте занадто багато, то волосся буде виглядати брудним і жирним. Обов’язково прочитайте інструкцію перед застосуванням і слідуйте їй максимально точно. Найчастіше буває достатньо всього однієї або двох крапель.