Догляд за виробами з медичного золота

Медичне золото володіє хорошими зовнішніми якостями: сяє на сонці і не має відмінностей від дорогого металу. Ще одна перевага — це те, що у нього низька вартість. Єдиний мінус: ювелірна біжутерія подібного роду під впливом зовнішніх чинників може втратити колишній блиск або навіть змінити свою форму. Саме тому за медичним золотом потрібен особливий догляд.

1012378520_w640_h2048_cb7cde49fceb22__595a74095d1На жаль, дівчата іноді вибирають неправильний підхід для того, щоб забезпечити свої скарби довговічністю. Деякі з них намагаються полірувати вироби від нальоту йоржиками або зубними щітками, інші вибирають неправильні місця для їх зберігання.

Щоб вироби з медичного золота, які можна придбати на сайті vip-pozolota.com, завжди мали привабливий вигляд, потрібно всього лише слідувати певним правилам:

1. Не зберігати прикраси в прямому зіткненні з іншими прикрасами. Для цього краще підібрати підходящу шкатулку з відділеннями. Добре, якщо вона буде зроблена з натуральних матеріалів, наприклад, дерева. Так, медичне золото буде в цілості (елементи не будуть дряпатися).
2. Не утримувати їх в пластикових ємностях або пакетиках — це може згубно впливати на поверхню сережок або ланцюжків, аж до того, що вона може потемніти. Нерідко в таких випадках злазить позолота.
3. Потрібно надягати біжутерію вже після того, як використано лак для волосся, дезодорант-спрей або туалетну воду. Компоненти, що містяться в цих засобах шкідливі для екстер’єру прикрас.
4. Не можна носити їх на пляж або в солярій, оскільки тривалий вплив променів може нашкодити позолоті.
5. Кулони і ланцюжки потрібно носити з сукнями, у яких глибокий виріз, а також — з простими варіантами, які не прикрашені камінням або стразами. Об ці декоративні елементи прикраси можуть пошкодитися.
6. Знімати їх кожен раз перед сном і спортивними вправами, щоб уникнути деформації виробів.

Якщо прикраса все ж з якоїсь причини втратила свій первозданний вигляд, її легко можна привести в порядок. Якщо виріб більше не блищить, як раніше, намильте його мильною піною або звичайним миючим засобом для посуду. Такі засоби мають досить щадний склад, тому ви не зіпсує напилення. Потім ретельно промийте проточною водою. І все! Прикраса знову заблищить як нова!