Догляд за тілом під час вагітності

Шкіра і волосся, при хорошому догляді під час вагітності зберігають свою структуру і пошкоджуються мінімально. Після пологів шкіра відновлюється досить швидко, чого не скажеш про фігуру.

 

 

Про те, що треба дбати про здоров’я майбутнього малюка вагітним відомо, для цього вони приймають під час вагітності вітаміни і багато іншого. Однак щоб залишатися красивою і здоровою необхідно підтримувати свій зовнішній вигляд.

fad4f7dc6e04ff14d872823929b67b8c_fitted_1200x630

 

 

Під час вагітності часто проявляються давні проблеми, наприклад, целюліт. Але, якщо догляд за своїм тілом зробити частиною повсякденного життя, можна зберегти витонченість і стрункість. Також часто буває підвищена пітливість, тому при вагітності потрібно особливо приділяти увагу гігієнічним процедурам.

 

 

Через те що живіт росте, збільшується в розмірах, виникають розтяжки. Їх ще називають «смуги вагітності». Розтяжки часто з’являються при ранній вагітності у молодих мам, коли організм і гормональна система ще не повністю сформувалися. Шкіра розтягується в глибоких шарах, тому такі розриви прибрати неможливо, але можна їх скоротити і знизити їх прояв. Крім цього, потрібно подбати і про шкіру лиця — http://www.drlio.com.ua/kriomassazh.html на цій сторінці ви можете замовити кріомасаж за доступними цінами.

 

 

Для профілактики розтяжок потрібно проводити процедури по підвищенню пружності шкіри. Корисний контрастний душ, особливо при схильності до варикозного розширення вен.

 

 

Людина стає в ванну, обливається спочатку водою середньої, трохи теплої температури. Після цього, поступово потрібно перейти на гарячу воду, а потім — на прохолодну. Під час вагітності контрастний душ можна приймати тільки в районі нижньої частини тіла, тобто стегон і сідниць.

 

 

Дуже корисний масаж ручною рукавицею, особливо під час прийняття душу або після нього. Масаж починають з ніг і поступово до тулуба. Живіт можна масажувати круговими рухами, але не тиснути.

 

 

Також не завадить і легкий пілінг. Після процедур по очищенню і масажу шкіри, на неї обов’язково треба нанести живильний вітамінний крем. Особливо корисні для цих цілей вітаміни А та Е. Крем з фруктовими кислотами допоможе зняти зроговіння шкіри, що допоможе відновити верхній шар шкіри і буде профілактикою розтяжок.