Догляд за сухим волоссям

У вас на голові замість волосся — сіно? Це означає, що ваше волосся сухе або втомилися від дуже частого фарбування, тому воно вимагає посиленого догляду.

0ff296f7c2efe1fb89f936804bd1de5dВолокна волосся руйнуються, коли ви занадто часто піддаєте їх фарбуванню та освітленню, а також користуєтеся сушінням або гарячими щипцями. Всі ці заходи можуть привести до сухості волосся і дестабілізувати захисну жирову оболонку. Потім волосся швидко втрачає вологу і стає нестерпно сухим.

Як визначити, що у  вас сухе волосся:

1. сухе волосся дуже ламке;

2. сухе волосся легко заплутується і важко розчісується;

3. воно жорстке на дотик, негнучке і позбавлене блиску;

4. воно гарно виглядає після миття, але протягом дня втрачає блиск;

5. сухе волосся часто електризуються.

Не сушіть волосся феном з гарячим повітрям і замініть на холодне повітря з дифузора, накладеного на фен. Якщо можете, обмежте висихання до мінімуму без фену або повністю без нього.

Подумайте про те, як часто ви використовуєте випрямляч для волосся або щипці для завивки. Може бути, це саме та причина, яка робить ваше волосся сухим. Мінімізуйте використання щипців, а коли робите це, завжди наносьте на волосся кондиціонер або захисний спрей від високих температур. Таким чином, ви дуже швидко помітите поліпшення.

Постарайтеся не фарбувати і не освітлювати волосся самостійно. Завжди робіть це під керівництвом досвідченого майстра, переважно в перукарні. Неправильне і надмірне забарвлення може знищити навіть найкрасивіші пасма волосся. Якщо у вас темні локони і ви хочете стати блондинкою, попросіть вашого перукаря порадити подальший догляд за волоссям.

Намагайтеся не пов’язувати волосся гумкою. Вона ламає волосся, так як вода і поживні речовини не доходять до кінчиків волосся. Замість цього, виберіть шпильки у вигляді пряжок.

Не потрібно терти волосся рушником після миття і закручувати їх у тюрбан, бо це дає ефект, схожий з гумками — обмежує рух корисних речовин від коренів до кінців волосся.

Якщо у вас кучеряве волосся, то воно стовідсотково сухе, так як це спочатку закладено природою. Дізнайтеся у свого перукаря, як правильно доглядати і укладати кучері, щоб вони були вологими і красиво закрученими.

Регулярно підстригайте кінчики волосся в перукарні. Це зміцнює волосся і воно візуально виглядаює більш доглянутим. Намагайтеся підстригати пасма волосся не рідше одного разу на місяць.