Догляд за собою під час вагітності

Часом вагітній жінці важко звикнути до того, як змінюється її тіло і зовнішність в період вагітності. Тому необхідно сконцентруватися на хороших моментах — таких як, густе і здорове волосся, постава, здоровий і привабливий колір обличчя. Такий розклад допоможе змінити своє ставлення до даного питання про зовнішність.

bea269857014d3cfЩоб мати чудову шкіру в період вагітності, досить ретельного щоденного догляду. Не варто купувати дорогу косметику або креми, створені спеціально для вагітних, в них не знаходиться практично ніяких спеціальних інгредієнтів. Слід проводити очищення обличчя засобом, який не містить мила не рідше 1-го разу на добу, наносити на суху шкіру зволожуючу косметику, а для очищення жирної шкіри застосовувати в’яжучі засоби м’якої дії.

Під час вагітності потрібно відмовитися від кремів проти зморшок, тому що речовини, які  в ньому містяться можуть потрапити через шкіру в кровотік і привести до вроджених вад у немовляти.

У період вагітності окрему увагу слід приділяти порожнині рота, тому що гормони, які виробляються під час вагітності можуть стати причиною набрякання ясен або спровокувати їхню кровоточивість, а також появу зубного нальоту, каменя і мікробів на зубах. Краще використовувати зубну щітку з м’якою щетиною.

Щоб шкіра не втратила своєї гладкості та еластичності, необхідно щодня зволожувати її кремом або олією. Особливу увагу слід приділити зонам, де шкіра схильна до найбільшого розтягування — на животі і на грудях. При посиленому потовиділенні ванну або душ слід приймати не рідше одного-двох разів на день, а штучну білизну замінити на натуральну з бавовни.

Часто в період вагітності нігті на руках стають менш міцними і розшаровуються. У цьому випадку їх слід обрізати і щодня наносити на руки крем, а на нігті — зміцнювальний засіб.

У зв’язку із збільшеним до кінця вагітності ваги нерідко набрякають і болять ноги. Вирішити цю проблему допоможуть ванночки для ніг і масаж із застосуванням олії або крему.

При вагітності краще уникати надто інтенсивного втручання в природну красу жінки, дану їй самою природою. Не слід робити пірсинги і наносити татуювання, видаляти волосся епілятором і користуватися знебарвлюючими засобами для волосся.