Догляд за шкірою обличчя: універсальні способи

Як жінки, так і чоловіки докладають масу зусиль по збереженню молодості і краси свого обличчя. Якщо не всі чоловіки звертають на нові зморшки увагу , то для жінки чиста і гладка шкіра — це чи не основа всього її життя. На що тільки не йдуть милі жінки, щоб зберегти молодість і свіжість, повернути своїй зовнішності красу, позбавитися від прищів, чорних крапок і зморшок. Однак не всі замислюються про те, що замість купівлі дорогих і не завжди ефективних кремів можна обійтися домашніми підручними засобами, і результат буде нітрохи не гірший, ніж від самих дорогих аптечних препаратів.

zhirnaya_kozhaЄ декілька універсальних способів зробити ваше обличчя чарівним, які підійдуть як прекрасним половинкам, так і сильним представникам людства.

Один з найбільш доступних способів – це умивання. Вранці, коли ви вмиваєтеся, використовуйте холодну воду. Вона відмінно тонізує і відновлює шкіру, зменшує пори і надає природну свіжість обличчю.

Дуже ефективним засобом для очищення і живлення шкіри є саме звичайне яйце. Яєчна маска для обличчя здатна творити чудеса. Адже саме в яйці є всі, такі необхідні нашій шкірі вітаміни і мінерали. Використовувати можна як жовток, так і білок, а при необхідності те й інше разом, в залежності від того, який результат ви хотіли б отримати і яка у вас проблема або тип шкіри.

Універсальний засіб, що омолодить і підтягне ваше личко – це лід. Практично той же принцип, але тільки ми беремо не воду, а заварюємо ромашку. Ромашка – це геніальне засіб для шкіри. Якщо у вас проблемна шкіра, або вам заважає жирний блиск обличчя, або навпаки сухість і стягнутість, змушує постійно використовувати крем, то вам цей засіб підійде на всі 100%. Заварюйте аптечну ромашку за рецептом, зазначеним на упаковці, потім заливайте остиглий відвар у формочки, і все. Протирання обличчя льодом вранці і ввечері, позбавить вас від багатьох проблем зі шкірою.

Не менш дієвим способом є гімнастика для обличчя. Зараз навіть з’явилися курси, на яких викладають, як можна привести в форму і обличчя і тіло. За допомогою різних дихальних і мімічних вправ, які благотворно впливають на біологічні процеси у клітинах всього організму, можна вже через місяць відверто говорити про свій вік і тільки посміхатися.