Догляд за шкірою обличчя після 50 років

Кожна жінка повинна пам’ятати, що шкіра обличчя потребує ретельного догляду вже з двадцяти п’яти років. До п’ятдесяти років такий догляд повинен бути ще більш продуманий.

uhod-za-licom-posle-50-03Після 50 років шкіра стає менш еластичною і пружною, як раніше. Цей факт можна пояснити тим, щоб в жіночому організмі в такому віці виробляється мала кількість естрогенів, що призводить до значного зменшення кількості колагену. З цих причин жінкам, яким вже виповнилося п’ятдесят і більше років варто потурбуватися про додаткове і регулярного зволоження шкіри обличчя. У зворотному випадку дрібні зморшки на щоках, губах, біля очей будуть з’являтися і постійно збільшуватися.

До речі, якщо ви не знаєте как убрать носогубные морщины, завітайте на сайт evehealth.ru, на якому є вся необхідна інформація.

Якщо жінка не буде правильно доглядати за шкірою обличчя після п’ятдесяти років, то її шкіра буде мати нездоровий і тьмяний колір. Крім цього, можуть з’являтися пігментні плями, появу яких набагато легше запобігти.

Турбота про шкіру

У такому віці шкіра обличчя просто потребує дієвого та сильного захисту. Для цього необхідно використовувати тільки якісну і перевірену косметику. Пам’ятайте, що засоби по догляду, виготовлені з хорошої сировини, не можуть коштувати дешево. Саме з цієї причини прекрасній половині людства не варто економити на кремах. Всі засоби слід вибирати в залежності від вашого віку, отже, на упаковці повинен бути напис «50+». Найкраще використовувати активні креми і препарати. Перед покупкою крему, переконайтеся, чи входить до його складу вітамін А або ж його похідні, оскільки цей компонент один з найголовніших. Також у склад крему повинні входити ретиноїди, які відповідають за оновлення глибоких шарів шкіри, а також прискорюють відлущування відмерлих клітин.

Пам’ятайте, що поліпшити колір обличчя і стан шкіри можна не тільки використовуючи хороші креми, але і за допомогою здорової їжі, активного способу життя та повноцінного відпочинку.