Догляд за проблемною шкірою обличчя після 30 років

Якщо у вас є відносно легкий випадок вугрової висипки або якщо ви просто хочете спробувати усунути неполадки самостійно, ви, ймовірно, зрозуміли, що існує велика різноманітність засобів по догляду за проблемною шкірою обличчя.

Робота з проблемною шкірою часто є випробуванням терпіння. Потрібен час, щоб зрозуміти, що відбувається і визначити, що може погіршити вашу шкіру. (І іноді навіть ваш дерматолог не може точно визначити причину.) Це також довгий процес проб і помилок щоб з’ясувати як позбутися від прищів. У деяких ситуаціях ви можете знайти рішення самостійно. Але в інших випадках набагато краще звернутися до експертів, щоб отримати думку (і, можливо, рецепт) від вашого дерматолога.

Як вибрати засоби для проблемної шкіри обличчя

Виберіть м’які очищаючі засоби

Якщо ви маєте справу з випадковими прищами або постійним акне, одним з перших кроків до пошуку правильних продуктів для вашої шкіри на сайті https://suemade.com/for-face/ є усвідомлення того, що ваша процедура чистки ймовірно занадто жорстка. Багато людей думають що акне викликані поганою гігієною. І так само як багато хто думає що вони можуть «висушити» свої акне, використовуючи жорсткі або в’язкі продукти. Але за допомогою жорстких миючих засобів і мила ви просто подразнюєте вашу шкіру і більше  нічого не робите щоб вирішити цю проблему.

Виберіть засоби без спирту

Але особливо в разі таких продуктів як тонери які містять алкоголь ви, ймовірно робите більше шкоди, ніж користі. Тюнери на спиртовій основі та аналогічні суміші, ймовірно занадто сушать навіть для жирної шкіри. Однак майте на увазі, що алкоголь в менших кількостях часто підтримує включення цінних інгредієнтів, таких як гліколева кислота. Отож, не сваріть продукт тільки тому що він включає в себе невелику кількість алкоголю.

Не уникайте зволожуючих засобів

У спробі боротися з маслом і запобігти акне багато людей уникають масла для кожного кроку догляду за шкірою. Але це не завжди гарна ідея. Волога і масло необхідні для здорової шкіри і нездатність забезпечити вашу шкіру з адекватною вологою зазвичай означає що ви будете в кінцевому підсумку з почервонінням і запаленням. Немає ніяких причин повністю уникати масел особливо поживних рослинних масел коли у вас є акне. І немає ніяких причин відмовлятися від зволоження навіть якщо у вас жирна шкіра.

Виберіть ніжні скраби

Замість того щоб змащувати точкові процедури по всьому обличчю і сподіватися що вони вирішать цю проблему ви повинні звернутися до добре сформульованим хімічним Ексфоліанти, щоб зробити значущу різницю в стані вашої шкіри. Добре сформульовані продукти з саліцилової кислотою і гліколевої кислотою допоможуть вирішити заблоковані пори і запобігти накопиченню відмерлих клітин шкіри. Це не той час щоб вибрати найвищу концентрацію яку ви можете знайти. (Що зазвичай закінчується лущенням і запаленням.) Але ніжний ексфоліант може допомогти.

Виберіть засоби для точкової обробки

Точкові засоби догляду, які мають у формулі перекис бензоїлу або сірку часто рекомендуються дерматологами. Але як і в випадку з ексфоліант, ви повинні знати, коли цього достатньо. Не купуйте на найвищу концентрацію відразу. І не намащуйте продукт, який зроблений для ізольованих плям по всьому обличчю. Ви просто закінчите з сухістю і запаленням, що ніколи не допомагає, коли ви намагаєтеся позбутися від прищів.