Догляд за освітленим волоссям: правила і рекомендації

Освітлене волосся ослаблене, дуже чутливе до зовнішнього середовища і потребує особливого догляду. В першу чергу, йому необхідні спеціальні засоби, які не повинні містити сульфати, через які з волосся вимивається пігмент. Волосся не тільки набуває жовті відтінки, а й стає млявим і слабким.

foto-3-2До речі, якщо вас цікавить осветление волос, то радимо перейти за даним посиланням вже зараз.

Щоб вибрати правильний шампунь для освітлених локонів, потрібно керуватися наступними правилами:

  • в складі не повинні бути присутні силікон і сульфати, шампунь повинен бути прозорим на колір;
  • він повинен бути виготовлений тільки на м’якій основі;
  • він повинен містити рослинні компоненти, володіти зволожуючим ефектом, захистом від ультрафіолетових променів.

Наступне, від чого варто позбутися, щоб не нашкодити своєму волоссю — це лак, що містить спирт. Через спирт волосся позбавляється блиску і гладкості, січеться, ламається.

Нікотин також сприяє сухості, тьмяності локонів, тому перший час після освітлення необхідно уникати диму від сигарет, освітлене волосся добре вбирає нікотин.

Жорстка вода здатна істотно змінити колір освітленого волосся, речовини з неї осідають на зачісці, знижують еластичність локонів.

Освітлене волосся сильно страждає від сухості в першу чергу, тому необхідно застосовувати зволожуючий засіб два-три рази кожен день взимку, і до десяти разів в день влітку.

Освітлене волосся не варто завивати і випрямляти праскою, просушувати феном, інакше висока температура остаточно його зруйнує. Сушити освітлене волосся відтепер доведеться рушником. Від завивки бігудями також варто відмовитися, вони перекручують волосся, роблять його ще більш ламким. У спекотну погоду під палючими променями сонця волосся також потребує захисту, на цей випадок існують спеціальні шампуні з сонцезахисними фільтрами. Ну або капелюшок на крайній випадок.

У басейні потрібно обов’язково надягати шапочку, інакше від впливу хлору, солей, міді та інших хімічних елементів освітлене волосся може істотно змінитися в кольорі.

Після висвітлення локонам необхідний догляд і спеціальні засоби для освітленого та фарбованого волосся, такі як сироватки, муси, маски з рослинними оліями, кератином, амінокислотами. Кінчики волосся будуть живити нанесені на них еліксири, в складі яких обов’язково повинні бути натуральні, і ні в якому разі не синтетичні олії.

Дуже корисним для відновлення волосся буде щоденний масаж голови, який можна здійснювати руками або щіткою. Достатньо просто проводити масаж за допомогою кругових рухів або декілька разів провести по голові щіткою, щоб до цибулин волосся сильніше підливалася кров, і вони отримували більше поживних речовин.

І ще одна важлива деталь: для збереження краси освітленого волосся як ніколи важливо дотримуватися збалансованої дієти, різноманітного харчуватися, щоб забезпечувати організм всіма вітамінами і мінералами. У меню обов’язково повинні увійти молочні, м’ясні продукти, свіжі овочі, фрукти, горіхи, злакові, рослинні олії.