Догляд за обличчям — як виглядати свіжо кожен день?

Виглядати свіжо прагне кожна людина, але далеко не всім це вдається робити постійно.

12fd9bf7689b96c5958871cb4915396dВідомо, що доглянуте і красиве обличчя є ознакою доброго здоров’я. Зазвичай будь-які збої в організмі позначаються на його стані і вимагають додаткового догляду.

Можливо не всі знають, що для підтримки свіжого і здорового вигляду обличчя недостатньо однієї тільки декоративної косметики, необхідному крім цього також правильно харчуватися, очищати і зволожувати шкіру обличчя, регулярно проводити гігієнічні процедури.

З віком істотно знижується вміст води в шкірі. Однак за допомогою нехитрих процедур, проводити які доцільно кожен день, підтримувати її необхідний тонус можна довше. Що ж це за процедури?

Щоб шкіра обличчя завжди мала свіжий і красивий вид, необхідно регулярно проводити її очищення. Увечері, перед сном, приблизно за годину або дві, потрібно вмиватися, і неважливо, яка косметика використовувалася протягом дня. Якщо до того ж паралельно використовуються засоби для очищення, підбирати їх слід з урахуванням особливостей конкретно взятого типу шкіри.

Вмиватися раціонально милом, основою якого буде виступати кокосова олія, і прохолодною водою. Застосовувати можна також засоби з олією пальми або сої. При цьому, не потрібно часто використовувати мило з антибактеріальним ефектом, щоб разом зі шкідливими, не усунути з лиця і корисні мікроорганізми. При цьому, позитивний вплив на шкіру зможе мати розчин води з морською сіллю або лимонним соком, застосовувати який є сенс після основного вмивання.

Для сухої і чутливої ​​шкіри хороший ефект може мати вмивання молоком.

У той же час, для людей з жирною шкірою підходящим засобом можуть стати відвари з суцвіть липи, хвоща, деревію, ромашки (аптечної).

Для видалення з обличчя шару забруднень, накопичених за день, а також макіяжу, можна використовувати оливкову, лляну або соняшникову олію. Для проведення процедури цілком вистачить дві чайні ложки олії, яку, однак, знадобитися підігріти. Далі, висхідними рухами, починаючи від шиї і просуваючись до чола, необхідно очистити підборіддя, рот, ніс. Далі плавними рухами, просуваючись від носа до скронь, слід протерти лоб. В останню чергу потрібно очистити брови і губи. Після того, як шкіра просочиться олією, її залишки слід видалити косметичним диском, просоченим лосьйоном. Або ж в якості альтернативного варіанту, можна спробувати використовувати розбавлені з кислуватим соком, отриманим з будь-якого фрукта, воду або чай. Однак в цьому випадку потрібно бути обережними, щоб не виникло алергічних реакцій.

Сон дозволить очищеній шкірі відпочити, а на ранок вона буде виглядати молодою і свіжою.