Догляд за нарощеним волоссям

Сьогодні з’являються все нові і нові можливості, які дають жінкам різні способи виглядати чарівно. До цього списку можна віднести і перманент, і різні способи фарбування волосся, нарощування волосся і багато іншого.

73_domashnyaya-ukladka-volosЯкі існують особливості по догляду для нарощеного волосся? Здебільшого догляд за такими волоссям буде залежати безпосередньо від того, якою технологією ви скористалися при проведенні даної процедури. Якщо ж ця була англійська технологія, то слід застосовувати особливий догляд. В такому випадку краще всього користуватися розведеним шампунем, а також обмежити або взагалі виключити використання масок і бальзамів для волосся. Якщо ви все-таки не можете відмовитися від таки засобів, то їх потрібно наносити тільки на власне волосся, не потрапляючи на капсули-спайки. Також власницям нарощеного волосся необхідно пам’ятати, що високі температури погано впливають на капсули-спайки, тому мити голову можна лише в теплій воді.

Якщо ж ви наростили волосся за італійською технологією, то догляд за ним буде приблизно таким же, як і за власним волоссям. Можете сміливо накручувати волосся на бігуді і щипці, користуватися феном, наносити різні бальзами. Також ви можете без страху тонувати і фарбувати своє нарощене волосся. Єдине, що необхідно буде, так це процентний вміст перекису водню в фарбі для волосся: він повинен бути не вище шести відсотків.

Нарощене волосся із застосуванням іспанської технології майже не боїться впливу косметичних засобів. Але все ж варто обмежити використання шампуню.

Сьогодні послуги з нарощування волосся пропонують багато салонів краси. Також дану процедуру може зробити і приватний майстер. Але в цьому випадку необхідно заздалегідь дізнатися, чи є у нього сертифікат, що підтверджує його кваліфікацію, і чи дає він гарантії на свою роботу. Вибирайте з розумом і салон або майстра, оскільки від цього буде залежати ваш зовнішній вигляд.