Догляд за кучерявим волоссям

Багато жінок скаржаться на своє волосся. Воно завжди або занадто прямі, або занадто кучеряве, його занадто мало або занадто багато. У цій статті ми поговоримо про те, як доглядати за неслухняним і кучерявим волоссям.

600x398_0_d9b583b837c874c30822036e920cb9e2@800x531_0x59f91261_17505541901386235851По-перше, кучеряве волосся, чим довше, тим менш кучеряве. Якщо ви хочете, щоб кучеряве волосся добре зберігало локони, вони повинні бути належним чином зафіксовані. Багатьох рятує кератинове випрямлення волосся. Це зробить волосся більш слухняним і візуально привабливим.

З кучерявим волоссям ви повинні, в першу чергу, зосередитися на тому, що їм необхідно. Спочатку потрібне зволоження. Тому що кучеряве волосся, за своєю природою, більш сухе і пухнасте, ніж прямі локони. Бажано використовувати косметичні засоби, призначені для кучерявого волосся, тому що вони містять такі інгредієнти, які не тільки зволожують, але і роблять локони еластичнішими. Косметика виключно для кучерявого волосся є багатоцільовою. Вона заряджає волосся силою, робить його зволоженим, завдяки чому воно легко піддається укладанню. Це відноситься не тільки до шампунів, але і до масок та кондиціонерів.

Пам’ятайте про різницю між маскою і кондиціонером. Маска призначена для сильного зволоження волосся, вона робить локони важкими і менш слухняними. В цілому, використання добавок не надто навантажує волосся і підтримує його об’єм. Але, щоб не ускладнювати укладання, бажано ретельно промити волосся після маски і кондиціонера, звертаючи особливу увагу на шкіру голови і волосся біля коріння.

Кучеряве волосся зазвичай розчісують мокрим. Залежно від переваг, використовуйте щітку з натуральних матеріалів. Розчісувати волосся бажано від кінчиків до коренів, а не навпаки. Таким чином, ви полегшуєте розчісування. Однак, важливо бути обережними з кількістю застосовуваної косметики для волосся.

Після миття намагайтеся не терти волосся рушником, а вбирати тільки зайву воду.

Кучеряве волосся укладаються за своїми власними правилами, тому не забувайте розчісувати його перед миттям голови. Якщо формувати завитки за допомогою дифузора, вони втратять свою форму. Інший закон при догляді за кучеряве волоссям є регулярність. Чим довше волосся, тим менше воно в’ється. Таким чином, для чоловіків і жінок з кучерявим волоссям, рекомендується відвідувати салон краси через кожні 3-4 тижні.